Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss turnaje

Turnaje

obrazek Tato stránka je věnována pouze turnajům. Najdete tu informace o plánovaných turnajích i o těch už proběhlých. Zjistěte si, kdo to posledně vyhrál a kdy to můžete znovu zkusit, abyste se na stupně vítězů dostali i vy.

Detail turnaje

19.5.2019 19:00 odkaz přidal(a) Rynn
Turnaj v boxu
Vzhledem k tomu, že byl turnaj z technických důvodů zrušen, proběhne souboj v boxu v náhradním termínu, a to v neděli 19. 05. 2019 od sedmé hodiny večerní!

----------------------------

V neděli 05. 05. 2019 proběhne od sedmé hodiny večerní turnaj v boxu. Odvážlivci budou moci poměřit své síly v připravených rinzích.

Soutěžícím budou zapůjčeny boxerské rukavice. Ručník na proud potu a kapky krve, ať už vaše nebo protivníkovy, si doneste vlastní.

Zápisné činí 10 zl. Portály, které vás dovedou na místo konání, budou tradičně dostupné ze všech měst 10 minut před zahájením.

Změna programu vyhrazena pořadatelem!

Výherce: Liquid

Tentokrát si účastníci vyzkoušeli tvrdost pěstí svých protihráčů. Turnaj to byl vskutku nelítostný a napínavý, okořeněný dokonce ukončením jednoho zápasu vhozeným ručníkem.