Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Registrace nového hráče

Registrace je nezbytná ke hraní na Andarii. Po odeslání registrace obdržíte na zadaný email potvrzení o přijetí vaší žádosti. Poté je potřeba vyčkat na zpracování registrace administrátorem a doručení potvrzení o úspěšné registraci na váš email (tzv. registrační email).

Jakmile odešlete tuto registraci, účet se automaticky vytvoří. Potvrzení registrace trvá obvykle 24 hodin, ale maximálně 7 dní. Během této doby máte možnost připojit se do andarijského Falešného světa a vyzkoušet si, co hraní Ultimy Online obnáší. Jakmile bude vaše registrace vyřízena, otevře se vám možnost vstoupit branou do světa skutečného a započít svou pouť po Andarii.

Důležité informace:

  • Dle pravidel je zakázáno zaregistrovat si více než jeden účet! Nejen, že vám nový účet nepotvrdíme, ale můžete přijít o účet stávající.
  • Při vyplňovaní formuláře nezapomeňte uvést funkční email, budou Vám na něj zasílána všechna potvrzení o registracích. Úspěšná registrace = 2 emaily (potvrzení žádosti, registrační email).
  • Název účtu a heslo se mohou skládat pouze ze znaků abecedy (bez diakritiky), z číslic (kromě prvního znaku), nebo z dolního podtržítka "_". Nepoužívejte mezery! Minimální délka jsou čtyři znaky.
  • Všechny údaje jsou povinné, prosím vyplňujte je pečlivě. Pokud obdržíme registraci s nesmyslnými nebo nesprávnými údaji, účet Vám nezaložíme...
Jméno a příjmení
Město a stát  
E-mail
Věk let
Název účtu
Heslo
Ověření hesla
Úvodní příběh


Potvrzuji, že jsem seznámen(a) s pravidly Andarie a že souhlasím se zpracováním mých výše uvedených údajů za účelem poskytnutí možnosti hrát na shardu a zajištění dodržování pravidel shardu.

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist