Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss turnaje

Turnaje

obrazek Tato stránka je věnována pouze turnajům. Najdete tu informace o plánovaných turnajích i o těch už proběhlých. Zjistěte si, kdo to posledně vyhrál a kdy to můžete znovu zkusit, abyste se na stupně vítězů dostali i vy.

Detail turnaje

27.3.2019 20:00 odkaz přidal(a) Rynn
První andarijský biatlon
Ve středu 27. 3. 2019 proběhne od osmé hodiny večerní andarijský biatlon. Odvážlivci se mohou těšit na zběsilý boj o čas a dobrou mušku. Na trase po Andarii budou rozmístěny kontrolní stanoviště a terče. Střelná zbraň, magicky ošetřená, aby se střelné dovednosti soutěžících sjednotily, bude po zaplacení zápisného zapůjčena každému účastníkovi. Turnaj je možné absolvovat pěšmo či v sedle, je ovšem doporučena spíše druhá možnost. Jezdeckou zvěř si každý soutěžící řeší sám, anebo bude možnost zapůjčení sněžné lamy za poplatek 10 zl.

Zápisné činí 15 zl a portál, který vás přenese na místo konání, bude výjimečně dostupný pouze od margaardského portálu, 15 minut před zahájením. Je také možné se na místo dopravit samostatně - začátek turnaje bude na cestě mezi Andorským dolem č. 1 a sídlem Řemeslníků, zhruba v místech nad Andorským hřbitovem.

Pořádající si v případě nepříznivého počasí vyhrazuje právo na změnu typu turnaje.

Turnaj se započítává do letošní sezóny.

Fyzické napadání jiných soutěžících je během turnaje přísně zakázáno.


Úplné změní pravidel: https://transfer.andaria.cz/rynn/biatlon_pravidla.pdf

Výherce: Atan

Ač tentokrát proběhl turnaj s menší účastí, všichni vypadali, že si netradiční závod patřičně užili.

1. místo: Atan - 456,4 s, 1 chybný zásah
2. místo: Daenerys - 460,2 s, 1 chybný zásah
3. místo: Myra Jantarová - 613,3 s, 0 cjybných zásahů

Kornelius, Zuzana Klaar.

Závod je počítán do turnajové sezony. Více informací zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1s48EwDCUaD4iiJiOVXfYWDR5qz65P_GrLOskYIrtbxg/edit#gid=1255835740

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist