Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Leiard


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Dobrý den,
Jmenuji se Leiard a jsem Elf jsem dost dobrej ve spoustě věcech neli nejlepši, jsem hrozně mladej a mrštnej! Ale muj příběh začal už když jsem se jednoho slunečného dne v noci kolem 2 hodiny narodil. Mamka to boužel nepřežila a muj tátá žalem a chlastem umřel krátce po ní, naštěstí sem jedinaček, ostatní to po mě nestihli vyrustal sem na statku s kravama ve stodole a tak sem si brzy vypěstoval vztah k zvířátkům a častokrat sem utikal i do lesa za jelenama a srnkama, který si na mě po čase zvykli nosil sem jim dost dobrot jako suchej chleba a jablka. mojí vášen pro zvířatka podporovali i moji nový rodiče, kteří se mě ujali jako vlastního měl sem estě 6 bratru ale mě měli nejraději.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2024 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist