Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Herold Vel'xunyrr


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Vel'xunyrr...Stín, přízrak z lesa. Jeho život je zastřený samou temnotou.

Narodil se dvěma drowům, kteří utekli před spoustou let z Podtemna, pro jemu neznámé důvody a žili a ukrývali se v pralese Andarie. Život tam byl náročný a proto již od malička se musel starat sám o sebe. Jeho kůže, typicky tmavá pro drowy, mu umožňovala se pohybovat ve stínech nepozorovaně. Navíc byl od malička velmi tichý, agilní a tak toho začal využívat. Potuloval se stíny neviděně a neslyšeně. Jeho otec si všiml Vel'xunyrrova nadání a tehdy mu dal jeho jméno - Vel'xunyrr neboli v drowštině špeh, ale začal si říkat Stín. Naučil ho umění zacházení s jedy, jelikož prales je nebezpečné a jedovaté místo. Začal jej tedy využívat pro veškeré výzvědné účely, které se mu hodily.

Roky plynuly, ani je nedokázal počítat. Časem se stal zručným v boji s kopím a ukrytou dýkou. Ovládal způsoby travičství a práce s jedy a jeho schopnost nepozorovaného pohybu byla vynikající. Naopak jeho rodiče začali časem bláznit a ztrácet na mysli. Tento život jej začal unavovat a tak své rodiče chladnokrevně zavraždil. Čas začít žít svůj život!

Vyrazil tedy do světa. Měl své plány a užitečné zkušenosti a dovednosti. V hlavní řadě chtěl spatřit Podtemno. Po jisté době potkal v Andorských stokách člena cechu Renor Rah. K jeho udivení to byl cech plný drowů s podobným smýšlením a cíly. Stín se spojil s cechem Renor Rah, aby mohl naplnit svůj cíl a tím bylo Podtemno. Pro jeho dosažení využije každého prostředku a způsobu, jaký mu jeho cesta naskytne.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist