Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Hendrick Schulz


Rasa

Člověk

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Mnoho lidí si představuje barda jako usměvavého baviče, který chodí od krčmy ke krčmě a za pár měďáků zahraje štamgastům jejich oblíbenou odrhovačku.

Hendrick by snad ani nemohl být víc vzdálen tomuto popisu. Životem ztrápený alkoholik, který by pro lahev kořalky bez mrknutí oka bodl kudlu do zad kdekomu - za střízliva nepříjemný a výbušný, pár piv nebo panáků mu však vykouzlí úsměv na tváři. Milerád pak zahraje lidem okolo nějakou smutnou baladu o krutých lidských osudech, plácne děvče roznášející v krčmě piva po zadku a hlasitě se zasměje svým nevkusným vtipům.

Slušní lidé raději přejdou na protější stranu ulice, než aby museli projít v těsné blízkosti tohoto trhana. Po tom, co si ale v životě zkusil se snad nemůže nikdo divit. Manželku i dceru ztratil při nájezdu skřetů, několik měsíců byl vězněn v podzemí otrokáři, a když se mu konečně podařilo uprchnout, namísto pomoci si před ním každý jen odplivl. Útěchu tedy začal hledat na dně lahve.

Momentálně se usadil v Andoru, kde se svou družkou přebývají kdesi v příštavní čtvrti.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist