Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Eleanor Aquitaine


Rasa

Člověk

obrázek postavy

Příběh

Za okny zuřila lednová vánice, žena seděla u stolu a popíjela bylinkový čaj, aby se ji lépe usínalo. Vzpomínala na svého nebohého muže, který ji opustil na onen svět, znovu se již neprovdala, žila sama. Netušila, že se to během dnešní noci změní. Ze zamyšlení ji vytrhlo zabušení na dveře. Pomalu vstala, nebyla již nejmladší, a vydala se otevřít nočním příchozím. Dveře se rozlétly, ale nikoho neviděla, až ji pohled zabloudil ke schodu, kde ležel zabalený malý uzlíček. Vzala nemluvně do náruče, rozhlédla se, kam až ji to sníh dovolil, ale nikde nebylo vidět ani živáčka. Zašla do chalupy a posadila se ke kamnům. Opatrně rozhrnula teplou přikrývku a pod ní objevila malinké děvčátko. Žena přemýšlela, že je to dar, možná od zesnulého muže, aby na světe nebyla sama. Seděla dlouho, houpala děvčátko na rukách a říkala si, jak jí bude říkat - Eleanor Aquitaine.


Přišly teplejší dny a matka si zavolala Eleanor Aquitaine k sobě, chtěla ji poslat do světa, protože si byla vědoma toho, že se jinak u toho domu utrápí. Byla mladá a život měla celý před sebou, chtěla pro ni lepší budoucnost, než to co ji mohla ona kdy nabídnout.
I když by to nikdy nepřiznala, tak cítila, že je spoutaná s tím domem a matkou a všechno ostatní ji uniká, chtěla se stát opravdovou Alchymistkou, která bude umět vykovat ty nejlepší lektvary a kouzla. Rozhodla se tedy matku opustit. Loučení nebylo jednoduché, neboť si byla vědoma toho, že se s matkou znovu nesetká.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist