Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Dastamir


Rasa

Člověk

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Když byl Dastamir malý kluk žil poblíž Andoru s rodiči jeho otec byl farmář a matka byla švadlena. Od mala ho zajímala válečníci, meče a zbraně pořád měl v ruce klacek a hrál si na válečníka který bojuje proti nějaké příšeře. Za pár let vyrostl ale nikdy nezapomněl na svůj cíl a začal si vydělávat na zbroj a na meč. Plátovou zbroj ještě neunesl takže si musel koupit kroužkovou a hned co si ji koupil si ji nasadil a šel na první tábor zlodějů který uviděl. A pak až zesílil si koupil zbroj železnou a taky velký železný štít. A do dnes má cíl si vydělat na všechny plátové zbroje. A jak šel čas Dastamir stárnul získával zkušenosti.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist