Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Astore


Rasa

Barbar

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Klečel na palouku a její tělo držel v náručí tak jako již mnohokrát ale bylo to jiné po celém těle a rukou měl její krev. Útroby mu svírala bolest, žár a touha po pomstě.Právě odešel život bytosti jenž miloval a byla jeho součástí.Jedna Astoreho část zemřela...
Mohutný barbar se zvedl jeho kožešina byla zmáčená její krví a v jeho očích smrt. Uchopil pevně svou ohromnou sekeru a vydal se na cestu. nevěděl kam jde jen musel najít stvoření které tohle udělalo. A to za cenu vlastního života. Chodil a vyptával se dozvěděl se že místo kde bytost žije se nachází v Andarii. Inu sílil a obludu nakonec našel. Na všechny své zbraně nanesl jed a vydal se na boj na život a na smrt jen ho zabít a třeba sám padnout.
Uviděl ho jeho mysl začala ovládat zloba a před očima se mu zatmělo. Boj začal.
Ast ležel vedle mrtvého tvora a z četných ran mu vytékala krev. Čas pomalu plynul a on věděl že umírá. Vždyt proč taky žít Jí ztratil a jeho zabil. Náhle ho z polospánku přerušil pohyb. Ucítil jak mu někdo obvazuje rány, slyšel mručení medvěda a něčí hlas, který se ptal zda to přežije. Musíme ho odvézt domů pravila kněžka se zlatými vlasy. Uneseš ho? Bojovnice s palcátem v ruce přikývla, odložila zbran a vzala ho do rukou.
Několik dní spal, probudila ho žízen a smích několika lidí. Vstal měl na sobě jen róbu modro zelené barvy. Otevřel dveře a vstoupil do místnosti uviděl zlatovlasou kněžnu, barbarku a ještě nějakého muže s lukem sedět u piva a večeře. Ohlédli se na něj a pozvali ho k jejich stolu. Vyprávěli mu jak ho našli i on jim řekl proč tam byl a nakonec se spřátelili. Ukázali mu nový smysl života a dali mu víru. Nad Astorem nyní bdí hromovládce Perun...

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist