Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Veřejná statistika herní postavy

V následujícím přehledu jsou dostupné všechny veřejně přístupné informace o dané postavě - její rasa, odkaz na její charakterník a plný text jejího příběhu. Vše za předpokladu, že jsou tato data známá, tj. hráč této postavy data vložil do systému.

Alderien


Rasa

Elf

-> Charakterník

obrázek postavy

Příběh

Vyrůstal v Hospodě u obchodní cesty, díky tomu se naučil hudební umění mnoho jazyků a vařit, uměl totiž nejlepší chleba široko daleko. Pres den byl v kuchyni a večery vyhrával v pocestným obchodníkům, vždy u toho trochu popíjel. Jenže jeden večer to nebylo jen trochu a v opileckém opojení zbpůsobil hromadnou rvačku. Rvačku která způsobila velké skody na hospodě jeho rodičů. Po tomto večeru ho nenechávali hrát po večerech v hospodě na svou loutn. Alderiena to neskutečně štvalo proto to dlouho už nevydržel a sbalil veškeré své věci a vyrazil cestovat. Věřil ž e si bude schpen vydělat svou hudbou aby přežil a že bude známý bard. Jenže moc se mu nedařilo. přežil jen díky tomu jak dokázal vařit v pár hospodách si tim dokázal přividělat ale jakmile se pokusil večer v hospodě hrát svou hudbu tak ho vyrazili. Tou dobou přišeli nejhorší časy pro něj, ve všech hospodách ho už znali a nikdo neoceňoval jeho hudbu byl na pokraji vyhladovění. Naštěstí potkal jednoho řemeslníka se kterým se spřátelil za menší pomoc v dílně a pobavení po večerech mu dal ubytování a jídlo. Později společně s ním se stal členem řádu Waltari. Zde našel přátele a někoho kdo ocení jeho hudbu, ikdyž někdy se setká s menším nadšením. V době co je v řádu tak se jen zlepšil jak v boji tak v hubě i v jeho vaření. Dnes je stále se svými přátely a nemá v plánu někam odcházet.

Pokud si přejete vstoupit do soukromé sekce, v níž můžete editovat příběh své postavy, charakterník, nebo provádět další úkony, zadejte prosím své přihlašovací údaje. Dávejte pozor na velikost písmen, systém je rozlišuje.

Pokud si přejete pouze prohlížet veřejně přístupné informace ostatních postav, vyplňte prosím jméno postavy, kterou si přejete prohlížet, do formuláře vpravo.

zamecek
Soukromá sekce
Login:
Heslo:
Veřejná sekce
nebo Jméno postavy:

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist