Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Mia Cirilla Volf

-> Charakterník

obrázek postavyPříběh téhle roztomilé slečny začal v zemi Andarijské, když se narodila svým rodičům Aishlyn a Zachariáši. Její rodiče dá se říci, že byli přesné protiklady sama sebe. Její matka Aishlyn je nádherná elfka, která si dobře rozuměla se zvířaty, je zastánkyně dobra a patří k cechu Lovců, jako cechmistryně a správkyně města Margaard. Oproti tomu její otec Zachariáš, který svou družku bezmezně miloval, byl zastáncem temné magie a nekromancie.

Když se tahle slečna narodila, dostala od svých rodičů jméno Mia Cirilla Volf, žila s nimi v míru a klidu v jejím rodném městě Margaardu, než byl v ohrožení a její otec s ní vyplul na daleké ostrovy, aby se jí nic nestalo.

Malá Mia byla s otcem na ostrovech dlouho, kvůli hrozbě muže, který si říká Vládce a ohrožoval její rodné město, ale i celou zemi Andarijskou. Jednoho dne připluli na ostrovy piráti a hrdlořezové.
Zachariáš zaplatil posádku a loď, aby Miu dopravili zpět do Andarie za její matkou. Rozloučil se s dcerou a seslal kouzlo, které ji mělo chránit a slíbil jí, že se brzy setkají doma. Neplul s ní, aby mohl bránit loď, než stihla vyplout na širé moře.

Když dorazili do země Andarijské, ukotvila posádka loď v Andoru a poslali nejrychlejšího z nich pro její matku Aishlyn.

S tou se šťastně shledala v přístavu města Andor a s kterou teď pod její ochranou a péčí žije na Tulackých ostrovech, než bude temný Vládce poražen a její rodné město osvobozeno.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist