Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Killios

-> Charakterník

obrázek postavy Začátek mého příběhu začíná někde daleko,nebál bych se říct že na jiném světě možná světadílu opravdu nemohu přesně říct.
Moje maminka se jmenovala Anetka byla tak šikovna a vše ji šlo od ruky.Když ráno otci opravovala zbroj, vím že jsem se motal kolem a chtěl jsem ji nějak pomoci. Nato maminka odřekla abych na nic nešahal abych se nezranil, samozřejmě jsem neposlechl ..šahl jsem po stole když se maminka nedivala a nedopatřením jsem na sebe vylil smrtelny jed naštěstí pro mě..byla maminka pohotová ,nasadila mi na tvář masku z nějake příšery, co otec nosil do boje, myslím že to byla maska medůzy a hned na to mi dala lektvar protijedu, ja si jen pamatuju na velky šok musel jsem hned pote usnout....

Na svého otce si moc nevzpominám, vím že byl velký bojovník alchymista a vynalezce...
Byl velice zaneprazdněn matně si pamatuju že bojoval za svobodu všech lidí a že nepřátel nebylo málo,ponocích chodil zabíjet draky a přes den nahaněl vrahy,zloděje, podvodníky ale vím že nepřátal měl ještě daleko víc ...jednou jsme byli s maminkou a tatínkem nakupovat ve městě zvaném britanie,když jsme odchazeli od krejčího a chystali se podívat na tržnici zastavili nás tři muži a křikli na tatínka hej ty!
Tatínek se podíval na maminku, maminka mě chytla a odvedla do nějakeho magickeho kruhu,ktery vedl na na tržnici, později nás tatínek doběhl a řekl mamince pojďme domu musime si promluvit.Přišli jsme domu,nic se nedělo byl už podvečer my jsme povečeřeli a šli spát.

Když mě ráno probudilo praskani dřeva a mistnost se semnou kymacela ze strany na stranu, začalo mi pomalu dochazet že jsme na lodi,oba rodiče seděli u mojí postele a otec mi popřál dobre ráno a hned mi povidá "víš kluku nechceme s maminkou aby se ti něco stalo.jsi ještě moc maly nato, abys čelil natlákům vrahů a všelijakému nebezpečí co tu je ..odvezu tě na místo kde se staneš čím budeš chtít až vyrosteš, budeš se moct sám rozhodnout co budeš dělat..Pamatuj že maš valečnickou krev.. ale pozor, od maminky maš zazračny dar, přirodni magie,ktere ovšem poznáš až později..."Chvilku nato se ozvalo z paluby. Země! Země na obzoru!


návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Gryfus - 3

Interpunkce, diakritika, to oprav, trošku to rozveď a získáš lepší hodnocení. Začátek máš pro mě zajimavý, uvidíme co napíšes, pokud napíšeš dál. Zasloužená 3 u přes ty chyby.
Heratrix - 2

Pro začátek to je slibné, ale ta čeština je hrozná a dalo by se víc rozvést, dle mého názoru.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 2: 1x
známka 3: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist