Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Nycte

obrázek postavyNycte se narodila v malé elfské vesničce nedaleko města Delucie. Delucie je město zkažených a nepřijatých lidí společností. Bylo jasné, že Nycte nebude nic jiného. Od počátku let této mladé elfky jí společnost brala jako tu, která pochází od Delucie a neměli ji v lásce. Všichni se jí štítili a nechtěli s ní nic mít. Ten den si byla jistá v čem bude opravdu dobrá.

Kdysi dostala od jednoho pána možnost se naučit temnému řemeslu. Začala se učit temnou magii a vše kolem toho. Po několika letech se stala velmistryní svého oboru a byla proslulá tím, jak jí nikdy v souboji nikdo neutekl.

Po několika letech tohoto řemesla potkala zvláštní osobu, která byla velmi mysteriózní. Měla velmi dlouhé vlasy, temné jako samotné peklo, hořící oči, ze kterých se dalo vyčíst, co ta osoba měla za s sebou a kůži bílou jako mléko. Toho dne si Nycte uvědomila, že tento souboj by po několika letech vyhrát nemusela.

Temná osoba promluvila "Jsem Assiris a přišla jsem si pro tebe", pravila hromovým hlasem. Nycte se velmi lekla a nevěděla, zda má utíkat nebo se do ní pustit, ale jelikož byla velmi zvědavá tak se ptala dál "Co po mě chcěš?". Assiris jí pověděla, že je osoba z bájných mýtů knihy počátku. Je to bytost mnohem vznešenější než jakákoliv bytost v jakémkoliv světě, že je povznesená na jinou úroveň bytí.

Toho dne si uvědomila, že před ní stojí opravdový bůh. Po dlouhé přednášky od Assiris o knize počátku a podstatě víry se rozhodla, že se této víry bude také účastnit. Assiris přeměnila po dlouhých staletích prvního živého tvora do převora. Nycte se přeměnila na osobu s bílou kůží a vlasy tak bílími, že i samotné světlo oproti nim je tmavé.

Po několika letech co Nycte sloužila Assirianům a šířila jméno počátku v světě Dark Paradise, ji ta osoba co ji naverbovala poslala do říše Andarie aby tam šířila Assariánskou víru.

Poté v Andarii...

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist