Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Cleris

-> Charakterník

obrázek postavyJe to mu již šestadvacet lidských let co starý Druid Armin nalezl v lese malý uzlík z plátna a v něm malinkou elfskou dívenku s překrásnými kukadly, okolo nikdo nikde a tak ji vzal do svého skromného příbytku v lesích a dal ji jméno po své zesnulé žene Cleris.

Jak čas plynul naučila se on něj základy léčeni a pomáhala mu s ošetřováním pocestných i elfských válečníků v boji. Na smrtelném loži Armin vypověděl Cleris její příběh a řekl ji "Dostaň se do země Andaria tam dojdeš svého štěstí.
A tak Cleris pohřbila Armina a sbalila si pár věci, bylin a obvazu a vydala se na cestu.

Po roce cestování pěšky, koňmo i lodí se dostala do města Andor a začal její nový život.

Cleris toho prožila hodně,málem se obrátila na temnou stranu,ale naštěstí se v jejím životě objevil muž - pro ní vždy Sir,silný bojovník s osobním kouzlem,kterému se také zalíbila.Nelíbilo se mu však,jakým životem Cleris žila a nebylo jednoduché získat jeho lásku.Ona se však nevzdávala,změnila svůj život,pro něj by udělala cokoliv.Vstoupila do Praporu,kde muž jejího srdce je velitelem.Jeho jméno je Miguel Sorti.Ušli spolu dlouhou cestu až ji jednoho dne požádal o ruku.Cleris samozřejmě souhlasila.Svatba byla nádherná a velkolepá,Cleris přijala jméno svého manžela - Cleris Sorti.Na svatbě oznámili oba svatebčanův zároveň další šťastnou zprávu, očekávání potomka.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Heratrix - 1

No, je to příběh. Jsou v tom chyby. Škoda, že je to tak odbyté, protože píšeš vcelku čtivě, lze-li z těch 5 vět usuzovat. edit: Údajně aktualizováno, ale stále jsou tam chyby a nevidím nic navíc.
Cintie - 1

Každá postava nemusí být hrdina, krvelačný zabiják nebo z vypálené vesničky, ale tohle je odbyté. Je to škoda.
Lilien - 1

Kdybych chtěl, tak k tomu příběhu napíšu komentář, co je delší, než ten příběh sám. :) Není to tak hrozně napsaný a rozhodně je to lepší, než nic. Ale víc, jak jednu hvězdičku dám až se trochu rozepíšeš. ;)
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 3x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist