Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Anrys

-> Charakterník

obrázek postavyCo si pamatuji, bavilo mne toulat se bezcílně přírodou a obdivovat faunu a floru. nejraději jsem měl pozorování zvířátek, kdy jsem se musel naučit být tichý a nenápadný, abych plachou zvěř nevylekal.

Celé mládí mne provázala touha být spojen s přírodou a existovat jako její člen. Mnohem více, než je elfskému lidu vlastní. K mému štěstí potkal v naší usedlosti starého hraničáře, který v naší rodině nenápadně již roky sloužil, jmenoval se Thorvald.

Thorvald mne provedl naukou o rostlinách, bylinkách a začátcích magického umění, které hraničáři jako on ovládají. Doslova mne to učarovalo a chtěl jsem být jako on.

Postupem času, když jsem se stal pilným studentem bylinkářství mne potkalo ještě něco lepšího. Thorvald mne stále častěji bral do přírody a učil mne zacházet se zvířaty. Některá jsem si poměrně rychle dokonce ochočil.

Na prahu dospělosti jsem tak byl novicem hraničářem, který opustil rodné sídlo a vydal se do světa na vlastní pěst, vstříc úžasným dobrodružstvím nejen na povrchu země.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2022 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist