Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Trato

-> Charakterník

obrázek postavy Trato se narodit své máma. Kdo být táta nevědět, bo máma nebýt sobec. My bydlet v barbar vesnice, v dřevěná chýše, společně s má sestra. Trato žít normální barbar život - jako malý se držet máma, potom učit lovit a nakonec podlehnout kořalka.

Jednou se Trato ožrat a dostat chuť na baba. Žádnou ale nechytit, bo všechny utéct před ním. On totiž známy, že mít buchar větší jak děcká ruka, co jabko svírá v dlaň. V tom Trato přijít do chýše a tam najít máma, jak být ohnutá ..... Když být v tom nejlepším, přijít do chýše šaman. Ten začít řvát, že Trato být dobytek. Trato nechápat, co šaman vyvádět, když on obcovat s jeho sestra, která ještě druhé zuby nemít. Trato ale být vyhnán a muset z vesnice odejít.

Když Trato chodit po svět, on zjistit, že být i jiná barbar vesnice. Ona jmenovat Imer. Dlouho úplněk uplynout, než tam Trato dostat se. Tam ale divné uvítání. Obluda, co několik oko, jak Trato celá hlava, začít blesky z nebe sesílat a Trato zasáhnout. Sice stačit utéct, ale raněn a mnoho dnů prospat.

Trato chudý jak čokl a sláb jak děcko, bo dlouho nežrat. On jen hlodat kosti od mršina, co vlci nechat a chlastat voda z kaluže. Vědět, že třeba vyhledat pomoc a proto muset zjistit, kde bývat nějaký kmen. Tam snad Trato najít nový domov a konečně mít dost kořalka i hodně baba, co nestačit utéct před ním.

Až Trato konečně usadit a neuchlastat se, tak on tu naškrábat zas nějaký řádek, aby všichni mohli dočíst, co říkat zdejší baba na jeho buchar….

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Fafner - 0

Není to vtipý, ale na druhou stranu to není ani hezký. A na tu třetí, i ta inteligence tomu chybí. 0+0+0 = 0
Heratrix - 2

vynechat buchar a incest, dostat nějaká ta bod víc ;-)
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 0: 1x
známka 2: 2x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist