Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Tendai

-> Charakterník

obrázek postavyTendai se narodil jako syn chudých rolníků v malé vesnici. Od mládí se musel pomáhat rodině na poli a měl jen málo času na vzdělání. Přesto se mu podařilo prokázat svůj talent a dostat se na místní základní školu.

Tendai byl velmi nadaný a měl velkou touhu po poznání. Chtěl se stát knězem a pomáhat lidem v nouzi. Proto se rozhodl vydat na cestu za svým snem.

S pomocí místního kněze se mu podařilo prosadit v hlavním městě země. Tam se naučil mnoho o náboženství a lidských právech a rozhodl se, že se bude věnovat pomoci chudým a opuštěným lidem.

Po dokončení studia se Tendai vrátil zpět do své rodné vesnice jako kněz. Začal pracovat v místním kostele a založil charitu, která se zabývala pomocí chudým rodinám a dětem.

Tendai se snažil pomáhat všem, kteří to potřebovali, a brzy se stal oblíbeným členem komunity. Jeho odhodlání a láska k lidem mu umožnily pomoci mnoha lidem v nouzi a zlepšit jejich životní podmínky. Tendai se stal vzorem pro mnoho mladých lidí v jeho vesnici a jeho práce byla uznávána a respektována v celé zemi.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist