Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Pepa Zajic

-> Charakterník

obrázek postavyNarodil jsem se ve staré polorozpadlé chalupě. Můj otec Alois chcipl když v lese kradl panským dřevo. Matka Juana po jeho smrti zdrhla do města a stala se courou. Probíjel jsem se chvíli v chalupě sám, dokud na mě nespadla. Pak jsem žil po lesích, kradl a cestoval. Dostal jsem se až do ňákého města kde sem se ožral jak hovado v místní knajpě. Usnul sem pod nějakým stromem před hradbami.
Když jsem se ráno probral, měl jsem vokno jako prase. Samo sebou že jsem měl strašný hlad. Když jsem se ptal kde se da sehnat neco k žrádlu, poslali mě někam, hovada. Někdo mi na zem pohodil ňákej plevel, že prý je to žrádlo. Docela jsem se na něj vybod, nebudu žrát ňákou zeleninu a k tomu ještě ze země. Nejsem králík přece, no ne? Náramě se urazil, prevít. Řek sem si že tu nepochodím tak sem vyrazil občíhnou les. Hehe měl sem štěstí, sice sem potakl ňáky medvědy, kterej parchant si dovolí mít v revíru medvědy, a eště taký sviňský, ale ťěm sem se vobloukem vyhnul. Sem pak narazil na čokla. Hehe. Sice se hned nechtěl nechat, ale pak sem mu přerazil vaz a pro jistotu ještě podříz. Mordoval jsem se s ním pak tak půl zhoďky než sem ho prevíta připravil na voheň. Už se mi zbýhaly sliny, když v tom ňákej vosel proběh tým ohněm a celé to zkonil. Šecko maso zvostalo spálený na uhel. Eště že sem si před tým sehnal jabka, jinak bych snad hlady chcíp. Pak sem se jen tak toulal. Nakonec sem přespal ve stájích.
Ráno sem se rozhod že pozišťuju kde že sem se to vlastně vocit.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Johny - 1

Uznávám že jsou tu i horší příběhy ... tenhle je napsaný alespoň originálním stylem. Mimochodem, věta "Nejsem králík" mě v souvislosti se jménem postavy docela rozesmála :-D
Enari Nom - 1

Já nějak nenacházím slov :-)
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 2x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist