Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Řimbaba

obrázek postavyBylo mu zle,hluboce se nadechl , zas ten smrad zápach ,otočil se tu něco zasvištělo okolo pravého ucha ta spousta mrtvol ten nasládlej pach.Otevřel láhev povzdechl ach
ta slast ,polkl co to vůbec piji?
Slastně přivřel oči ,co umím flákat se jen flákat a ono tohle to flákání to ho bavilo velmi.Jo doma to bylo jiné tam mu nikdo neřekl než Alibabo s tebou jest všechno tak jak má být ,ale co tady opět přihnul a polkl jak sem se zde vůbec ocitl zde kde již není pravda pravdou a lež lží zde kde jen cosi hledám.
Je to snad to podsvětí o kterém hovořil otec.Něco mne to připomíná snad ,povzdechl ten pofiderní svět možná nebo něco uplně jiného zoufalství slov těžké jest když mě níkdo nerozumí,jo doma tam každej panimal što eto.
Usnul velmi tvrdě a tu ho probudilo to bzzz bzzzz to dělají jen skřeti když choču někoho napadnout a to se právě dělo.Ulomil větev z mohutného dubu odrazil se od ní a přeskočil potok.Skřet s údivem vyprskl a Alibaba zmizel v křoví za potokem.

Probral se z mrákot a stál před křížem,jaké to znamení?Ono těch křížů bylo několik,pochopil ocitl se na hřbitově Sarka farka zaklel.
To havraní krákorání kra kra krá upozornilo Řimbabu ,že na místě odpočinku není vůbec sám.Zas ty kecy havranů *podrbal se za uchem* zleva vyběhl vvbledlej kostlivec bez zubů v ruce pevně držel štít a jakousi šavličku.Zprava se přiřítila zdechlina a co bude položil si otázku?
Druhý hlas mu odpověděl seber se a vezmi nohy na ramena.Taky tak učinil.

Nedaleko bylo město plné laviček náměstí a otevřená kniha na ozdobném sloupu.Posadil se natáhl nohy a tu ji spatřil Marijána líná chodit pomyslil, projela zleva doprava a to na koni.Zrak nemohl sklopit neustále zíral na to líné stvoření.
Ten pach zas ten nasládlej smrad. Marijana tím prostě voněla či smrděla jako ta mrtvola.
Nechápal šel za ní ,ale proč?::Možná krádež možná trestný čin co to vůbec slyším Řimbaba popijí ve své jizbě dívá se lahvím na dno,ale tuší.Mraky černé mraky se daly do pohybu.
Včera snad viděl skřeta na kryse jet je to s toho pití??
Podrbal se na zátylku. Zas ta podivná samota vše se začalo točit. *poklepal se na čele* To je mámení kruhu stále dokola*polkl*Možná je lepší zdechnout zauvažoval.

Tu na stole s toho blýskavého zeleného předmětu se ozvalo.Vrať to, cos nenalezl, tomu, jenž to neztratil.Vyděšeně pohlédl do toho zeleného světla a v ten okamžik se rozhodl ,že již v životě nebude pít.

Toho rána se zem zachvěla a to ne jednou,ale rovnou dvakrát.Kobyla uvázaná u zábradlí řehtala, ptactvo se rozletlo,psi zavyli.
Slunce již nesvítilo tak jak doposud a ve vzduchu byl cítít zápach dýmu.Co se to sakra děje.
Přehodil přes hlavu ušmudlanou róbu a vyběhl ven.
To co se objevilo nebyla lidská bytost.Bylo to cosi,co ji ani vzdaleně nemohlo připomínat.Podobalo se to spíše snad chlupatému a absolutně odpudivému ptákovi.Tělo to mělo temné,pokryté hrubými načervenalými chlupi.Nos to mělo plochý a místo nosních dírek zely po obouch stranách ohromné díry znichž vycházel ten zatracenej štiplavej páchnoucí dým. Svým vzhledem se ta bytost podobala hořícímu řeřavému uhlí.
Ta bytost pravila dutým hlasem.Ty mne nevěřit?Řimbaba ja chci,aby ses pokusil vidět veškerá spojení.TY na mne nezírat tak bludně.Řimbaba se ušklibl sklopil uši a pravil.Však ja ti rozumět.
Crrr crr neraď mu neprozraď on je uff.Podivná bytost odplivla ohnivej hlen.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Heratrix - 1

Uch, vypadá to na zajímavou myšlenku, ale tenhle chaos se fakt nedá číst. Rozdělit, oddělit, čárky, tečky, přepsat, poslat ZS, přehodnotím.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist