Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Kerolain

-> Charakterník

obrázek postavyZpropadené nitro džungle
Srdce mé, které nemá slitování, strach z noci a obava ze svítání. Ať už chci nebo ne, prostě mě pronásleduje jak černá ruka nechvalně proslulého zla, které se díky své pověsti snažíme všichni zbavit. Tak mě pronásleduje i ruka dobra, která mě vede tou správnou cestou .Samotný předchůdce mojí bytosti je trošku jinde z několika ohledů. Prvně samotnou formou lidství, a formou duše, která se neváže na svou zlost a snaží se i poznat něco co ještě nepoznala. Snaží se o nápadnější činy, které by vynikly ve světě v její prospěch.
A dost o duši…..
Já jako elfka jsem se narodila se světě elfů. To se rozumí že to bylo město Lewan. Krásné, proslulé a honosné to město. To zrovna svítilo sluníčko a zdálo se že se v ten den nic nepokazí ale najednou se u mé kolébky zjevily dvě sudičky, které mi měly věštit budoucnost. A tak se taky stalo… Jedna sudička byla zlá a dala mi do vínku mého srdce zlobu kterou přebije jen láska… A ta hodná sudička začala věštit o mé budoucnosti takhle: „Ty jakožto mladá elfka se máš ještě hodně co učit ale to co se budeš učit budeš umět a hlavně umět používat. Vidím že jsi taky krásné děvče a že si jednou najdeš statného a mocného manžela.´´ Tak skončila její slova a já si více z toho dne nepamatuji. A teď se snažím žít podle slov té dobré sudičky

Kerolain

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Gryfus - 2

Příběh je na můj vkus krátký a o postavě se moc nedovídám, začátek je až moc složitý, chtělo by to více rozvést a ten začátek zjednodušit, docela jsem se ztrácel. Nicméně máš dobře našlápnuto.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 2: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist