Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Martouf

-> Charakterník

obrázek postavy Byl jsem objeven párem toulajících se lidí v hlubokých andarijských lesích, kteří se mě ujali a poskytli mi dobré zázemí. Vychovali mě ve vší slušnosti a počestnosti.
Po dosažení věku mládence jsem se vydal na zkušenou do světa. Narazil jsem na různé individua, která vypadala zvláštně až podivuhodně. Vydal jsem se na severovýchod až jsem dorazil k jednomu výcvikovému středisku.
Naučil jsem se tam spoustu pro mě zvláštních dovedností, ve kterých jsem se zdokonaloval na nejvyšší možnou úroveň, kterou mi mistři mohli nabídnout. Za což jim velmi děkuji.
Zkusil jsem se uplatnit u Zaklínačů, ale po doporučení mého kamaráda, slavného mága Matuse a jeho bratra řemeslníka Will z Tropau, se nyní ucházím o místo v řadách Lovců... po dlouhém a nekončícím čekání o přijetí, jsem se rozhodl své dovednosti a znalosti uplatnit u Zaklínačů a podstoupil jsem zkoušku travičství. Zkoušku jsem složil bez problémů. a teď bojuji s monstry a nestvůrami o svět bez ZLA.
Jednoho dne jsem zkusil kontaktovat slečnu Nethien, která má na starosti adepty Lovců. Oslovil jsem ji a ona mne přijala do stavu adepta pro Lovce. Jsem ji velmi vděčný, že mi poskytla tuto příležitost.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Vesi - 1

To je excerpt...?
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist