Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Astore

-> Charakterník

obrázek postavyKlečel na palouku a její tělo držel v náručí tak jako již mnohokrát ale bylo to jiné po celém těle a rukou měl její krev. Útroby mu svírala bolest, žár a touha po pomstě.Právě odešel život bytosti jenž miloval a byla jeho součástí.Jedna Astoreho část zemřela...
Mohutný barbar se zvedl jeho kožešina byla zmáčená její krví a v jeho očích smrt. Uchopil pevně svou ohromnou sekeru a vydal se na cestu. nevěděl kam jde jen musel najít stvoření které tohle udělalo. A to za cenu vlastního života. Chodil a vyptával se dozvěděl se že místo kde bytost žije se nachází v Andarii. Inu sílil a obludu nakonec našel. Na všechny své zbraně nanesl jed a vydal se na boj na život a na smrt jen ho zabít a třeba sám padnout.
Uviděl ho jeho mysl začala ovládat zloba a před očima se mu zatmělo. Boj začal.
Ast ležel vedle mrtvého tvora a z četných ran mu vytékala krev. Čas pomalu plynul a on věděl že umírá. Vždyt proč taky žít Jí ztratil a jeho zabil. Náhle ho z polospánku přerušil pohyb. Ucítil jak mu někdo obvazuje rány, slyšel mručení medvěda a něčí hlas, který se ptal zda to přežije. Musíme ho odvézt domů pravila kněžka se zlatými vlasy. Uneseš ho? Bojovnice s palcátem v ruce přikývla, odložila zbran a vzala ho do rukou.
Několik dní spal, probudila ho žízen a smích několika lidí. Vstal měl na sobě jen róbu modro zelené barvy. Otevřel dveře a vstoupil do místnosti uviděl zlatovlasou kněžnu, barbarku a ještě nějakého muže s lukem sedět u piva a večeře. Ohlédli se na něj a pozvali ho k jejich stolu. Vyprávěli mu jak ho našli i on jim řekl proč tam byl a nakonec se spřátelili. Ukázali mu nový smysl života a dali mu víru. Nad Astorem nyní bdí hromovládce Perun...

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Heratrix - 2

Přihodím ještě jednu *, až si opravíš chyby. Příběh samotný si zaslouží 3*, je originální, má pointu, propojuje plynule minulost s přítomností na Andarii. Jestli zaktualizuješ, pošli SZ.
Cintie - 2

Pěkný nástin příběhu, ale hodně to kazí chyby. Chybějící čárky v souvětích mi z příběhu dělají chvílema guláš.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 2: 2x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist