Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Miifa

-> Charakterník

obrázek postavyJméno mé je Miifa.Jsem synem kněze, jménem Swoop. Narodil jsem se v nádherném městě zvaném Lewan. Vyrůstali jsme opodál od města v malém domku. Žili jsme v soužití přírody a hlavně lesa. Již v útlém věku jsem přišel o svou matku. Jmenovala se Okma. Nasadila svůj život při přepadení hordou barbarů. Nenáviděl jsem celý jejich národ. Často jsem chodil na vzdálený hřbitov k jejímu hrobu. Byla to nádherná , velmi vzdělaná Elfka.
Můj otec mě vždy učil správným mravům , úcty k druhým a základy magie.
Postupem času, tak jak jsem rostl a byl jsem vzdělanější a zvědavější , tak jsem začal chodit do vzdálenějších měst a poznával nové lidi a jejich mravy.
Po delší době jsem zjistil, že né všichni barbaři jsou stejní jako ostatní. Od té chvíle bylo jasné, že mam koukat na bytosti jako na osobu a né jako na kolektiv.
Poznal jsem jednou takového záhadného muže. Zabýval se černou magií a dokázal s hromady kostí stvořit umělou bytost. Tato zkušenost mě začala zajímat více a byl jsem jí přímo uchvácen. Začal jsem si zjišťovat více informací o nekromancii.
Zabýval jsem se jí natolik, že při návštěvě jednoho města mne oslovil jeden Druid, který se zabýval zrovna stejnými záležitostmi a tak mě začal učit tomuto řemeslu podroběji.
Postupem času jsem se zdokonaloval i v jiných oblastech co se zkušeností týkalo.
Jednoho příjemného odpoledne jsem poznal staršího alchemystu ve městě Andor.
Neřekl jsem mu o moji vášni do nekromancie, ale že se hodně zajímám také o jeho řemeslo. Začal mě tedy učit míchání přírodních surovin do pitné tekutiny.

O pár let později jsem zahlédl skupinku bytostí a každa byla z jiné národnosti, ale všichni měli stejný plášť. Byl to cech Zaklínačů.
Asi o měsíc později jsem se stal jeho členem na úplné nejnižším postu.

Nyní žiju mezi nimy. Jsem mezi svými bratry. Nejvíce jsem se spřátelil s jedním elfím chovatelem. Jmenuje se Efritek. Nyní jsme pokrevními bratry na život a na smrt. Kdo nám skříží cestu tak odejde s pokorou a osvícením nebo skončí velmi špatně...

Ale my žijeme dál...

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Zvire - 2

Celý příběh je takový neslaný, nemastný, bez nápadu
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 2: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist