Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Elda Tanno

-> Charakterník

obrázek postavyMladý elf Tanno žil od malička na dalekém východě, na kontinentálním ostrově Fourie. Celý tento obří ostrov je posetý hustým lesem a mírným pohořím. Ostrov obývali pouze elfové a z toho několik vznešených rodů. Jedním z těchto rodů byl rod vznešených elfů Elda. Tento rod se zaměřoval na řemeslné práce a poskytoval tak své služby ostatním rodům, které se naopak zaměřovaly na jiné činnosti. Všichni elfové pobývající ve Fourii si byli rovni a každý vycházel s každým.

Roky plynuly, Tanno byl takový líný, jen se povaloval a užíval si nekonečného života v krásném míru Fourie. Kolem sedmdesátého roku svého života ovšem začaly poměry ve Fourii blednout. Dny začaly být temnější, lesy začaly usychat a mezi lidem se vytrácela radost. To začala do země proudit Zkáza. Všichni kdo byli schopni, během pár let postavili flotilu lodí a se svou zemí, kterou už téměř celou sežrala Zkáza, se rozloučili a vypluli na západ. Po roce plavby, s příležitostnými zastávkami míjeli obří zem Andarii. Na mírumilovný lid Fourie tu bylo moc rušno a tak pokračovali. Ovšem v Tannovi se vzbudila zvědavost z něčeho nového a úplně jiného a tak se rozhodl zde vysednout. Tak začal jeho život v Andarii.

Po prozkoumání země objevil velký hvozd a elfí město Lewan. Okamžitě si jej zamiloval. Přemýšlel co se svým dosavadním životem. Poté co potkal Auroru, místní řemeslnici z elfí frakce Menel Sanga, tak mu to bylo hned jasné. Dohnal ho osud svého lidu a vydal se na cestu řemeslníka. Menel Sanga byli také vznešení elfové, tak usiloval přidání do jejich řad a pod radami zkušeného mistra Falathrima se začal zdokonalovat a šel za svým snem stát se mistrem veškerého řemesla.

Uplynula jistá doba, Tanno se stal členem Menel Sangy, mistrem veškerého řemesla a velmi nápomocným elfem.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist