Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Fuji Kasuga

-> Charakterník

obrázek postavy*Mládí*
Narodil se bůh ví komu a bůh ví kde. Alespoň on to neví, ani neví proč byl rodiči odložen.
Ví jen to, že se ho v batolecím věku ujala bezdětná dvojice žijící na kraji velkého lesa. Ti ho vychovávali jako člověka, taky jinak neuměli, že... Naučili ho lidsky rozumět přírodě a jak v ní přežít. Jeho adoptivní otec jej učil lovu a základy od všeho, co by se mohlo muži žijícímu v lese hodit. Také ho naučil milovat pivo, nápoj, který měli rádi všichni tvrdě pracující lidé.
Tak šel čas a Fuji dospíval a stal se mladým mužem, ovšem velmi pomalu stárnul. To se ale nedalo říci o jeho rodičích. A tak po letech, které byly stejné a nikdo je nepočítal, pohřbil matku vedle prosté kamenné mohyly otce a zůstal sám.
Neměl co by ztratil, k jeho domku nikdy neměl příliš velký vztah. Vzal tedy pár užitečných věcí a vydal do světa.
Dělal něco tu a něco tam, pomohl zde a jinde a postupně poznával svět. Jednou při své pochůzce navštívil hlavní město a rozhlížejíc se spadl do otevřeného kanálu. Asi se praštil do hlavy, nebo ho snad někdo praštil? Tak či tak, než se probral, tak jej někdo pořádně dobil a okradl... Téměř nahý utekl s hanbou z města do svých oblíbených lesů. Celkem náhodou se dotrmácel do Lewanu, kde poprvé potkal více elfů než jen procházející lovce. Těch elfů, o kterých vypráví staré příběhy.

*Současnost*
Dostalo se mu nečekané dobroty od významného elfa, kdy mu byla svěřena drobná úloha a on se jí zhostil. Od té doby považuje Lewan za svůj domov. Ačkoli nechápe mnoho zvyků a pohnutek elfů a cítí se trochu odtrženě, tak se snaží zapadnout.

*Zvířecí přátelé*
O hraničářích se říká, že mají blízko přírodě a rozumí zvířatům… Dokonce s nimi hovoří. Jestli to platí obecně to asi nikdo neví. Fuji každopádně uzavřel spojenectví s několika divokými zvířaty, ba dokonce se často jedná o přátelství.
• Jelen Archibald
První zvířecí přítel byl jelen Archibald… Fuji jej potkal na pasece, kde odpočíval pod vysokým stromem a popíjel lehce zteplané pivo. Najednou postřehl pohyb, a to už viděl, jak jelen tryskem odnáší pivo. Vydal se za ním a po nějaké době jej vystopoval v malé houštině – opilého jako zákon káže… Kdo by řekl, že jeleni tolik pijí?
• Medvěd Vojta

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist