Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Dadislav

-> Charakterník

obrázek postavyMůj příběh začal v severním městě Imeru, kde jsem přebýval s mojí rodinou. Otcem Rodrigem, Matkou Ivanou a mladším bratrem Jiroslavem, a s vlčákem Sekáčem. Moje rasa není moc chytrá a ani já sám nepřebývám chytrostí. Za to jsem byl i v mladém věku velmi silný a zdatný.
Avšak na mého otce jsem neměl, byl to skvělý kovář a ještě lepší horník, do dnes se snažím být jako on. Matka byla obyčejná hospodyně, ale uměla udělat nejlepší sekanou na světě, dodnes si pamatuji rozmanitost chutí jenž její sekaná měla. A můj novorozený bratr, no... ten toho moc neuměl, věřím že by byl také silný a zdatný jako já a otec. A náš pes Sekáč, byl nejlepší zvířecí pomocník ve městě, byl ochotný a věrný.
Byl jsem bohužel svědkem brutálního útoku skřetů. Skřeti napadly Imer a vypálily všechny domy, náš nebyl výjimkou, znásilnily mojí matku a otce s bratrem zabily ve spánku. Po útoku mi nezbyl nikdo, můj mladší bratr, otec i matka... dokonce i rodinný pes zemřel. Přežil jsem jenom díky své síle která mě ale uvedla do otrokářství.
13 let jsem těžil železnou rudu a uhlí. K jídlu nic nebylo musel jsem zabíjet krysy a slizy k přežití. Naštěstí jsem utekl a ubytoval se k jednomu z cechů, kde jsem si sehnal koně, zbraně a zbroj. Jsem ochoten zabít nelítostně každého skřeta co se mi postaví!

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist