Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Aellion

-> Charakterník

obrázek postavyNarodil se v utajeni v elfském městě. Nad kolébkou se skláněla dobře stavěná žena s velmi tvrdými rysy, kterou objímal muž s dlouhými vlasy a delšími ušima. Ano narodila se barbarce a elfovi. Jejich soužití bylo trnem v oku oběma rasám a proto se uchýlili do ústraní. Našli útulnou chatrč v hlubokém lese. Později se narodila i má sestra, která zdědila mnoho po svém otci. Já byl vždy více po matce...tvrdý barbar.

Nicméně jednou nastal čas se vydat do světa. Sourozenci se vydali hledat kraj, kde nebude jejich původ překážkou. Dlouho bloudili a získávali zkušenosti. Až kdesi v Andarijské zemi je v lese překvapila zručná zlodějka Stix. Zprvu vypadala, že nás oloupí, ale nakonec jsme se spřátelili. Přivedla nás k cechu, kterému vděčím za vše a pro který bych položil život. Je to místo kde se cítím bezpečně a mám tu mnoho přátel.

Po pár letech konečně klidného žití s přáteli,za mnou přišla sestra a oznámila mi její úmysl opustit na čas tento kraj a odejít meditovat a urovnat si myšlenky. Proto jsem neváhal a ujal jsem se jejího ochránce na cestách.

Den se dnem se sešel a znovu jsme se vrátili k lovcům, kde určitě zase dlouho zůstaneme a budeme splácet vše co pro nás obětovali.

Zdá se vám tento příběh podobným s jiným? možná ano...díky předsudkům máme k sobě blízko a tak to vždy zůstane....

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Theseus - 0

Nic neříkající... Chtělo by to se více rozepsat.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 0: 1x
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist