Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Dirion

-> Charakterník

obrázek postavyByl jednou jeden válečník a jmenoval se Dirion. Byl to čestný muž,chodí na různé úkoly a tak se stává známějším a známějším válečníkem ve světě Andarie. Toužil se také vždy stát dobrým válečníkem Praetorianské gardy . Ale teď jdeme k jeho velkému vyprávění . . . Byla jednou jedna vesnička a žil tam Dirion se svoji rodinou , měl matku a bratra Manenuse a Furiona otce neměli protože umřel ve válce proti hrozivým skřetům . Jednoho dne zaútočili temní jezdci na naší vesnici , vypálili domy , stodoly , stáje a náš dům . . . Dirion rychle s bratrama utekly ale matka nestihla rychle utéct a jeden z těch zlých jezdců jí zabil . . . Dirion s bratrama byly smutní a tak tělo matky pohřbily na hřbitov . Ujali si je jedna paní a jeden pán a žili spolu pět let ale jednoho dne jak vyrostli kluci každý šel svojí cestou a opustili své adoptivní rodiče a jeden šel tam a druhý sem , každý už byl sám . . . Dirion šel až došel před Thyrskou bránu , tam si odpočinul a šel se porozhlédnout do města , našel na jednom strome nástěnku a tak si jí přečet a bylo na ni psáno že kdo se chce stát dobrým válečníkem ať de do Praetorianských kasáren a dají Praetoriani klíče tomu kdo se chce stát velkým válečníkem , a tak to mu dají klíče od Akademie . Tak Dirion šel za Praetorianama a říká že by chtěl klíče od akademie , že se chce se stát velkým válečníkem Praetorie jako jste vy . Praetorian odpověděl " ano že klíče vám mohu dát ,, a řekl : ,, Poťte zamnou ukážu kde to je " Dirion šel za Praetorianem , ukázal mu to a vešel do domu , Dirion se rozhlédl a mezi tím mu Praetorian udělal prohlídku domu , Dirion šel a ukázal mu kuchyň , Pokoje a cvičnou místnost kde se vycvičí na zkušenýho válečníka , a tak Dirion poděkoval a praetorian odešel Dirion si vzal věci dal si je do truhly a šel si lehnout .

Druhého dne cvičil , cvičil a po třech měsících odešel z Akademie a šel se projít a našel jednoho muže z kterým si popovídal a najednou Dirion zjistil že má dalšího bratra jmenoval se Dronor tak spolu si koupily pronájem na náměstí a bydleli spolu asi měsíc ale v tom jednoho dne Dronora neviděl Dirion dva týdny a po dvou týdnu zjistil že zahynul když jel se projet zabily ho prý skřeti v tom okamžiku zasmutněl a odstěhoval se a koupil si pronájem na náměstí a šel spát .

Dalšího dne jak vstal šel na procházku do Lewanu a našel krásnou a vyděšenou elfku tak za ní Dirion šel a říká co se vám stalo ? A Krásná dáma odpověděla že jí napadl hrozný a zlý léčitel který byl moc zlý tak Dirion šel se po něm podívat a nenašel ho tak na něj se vykašlal , mezi tím šel Dirion za krásnou damou a zavazuje ji bolístku Dirion jak ji zavazuje tu ránu tak se ji zeptal jak se krásna Elfka jmenuje a ta odpověděla že se jmenuje Alita Bledá tak ji Dirion podal ruku a že ho teší a že on se jmenuje Dirion Alitka se na něj usmála a Dirion ji pozval na pivo tak spolu šli povídaly si a Dirion obědnal šest piv, tři si vzal Dirion a tři Alitka a jak dopily v jednom velkým okamžiku Dirion vyslovil krásná a něžná Alitko prosím vezmete si mě ? a Alitka odpověděla: ,, Ano " Dirion se usmál Alitka též a koupily si novy domeček taky na náměstí ale vetší tam spolu žily šťastně a vesele…Jednoho dne našla Alitka kamaráda Litropa a tak od něj dostala práci ale tak si vzala věci a odstěhovala se k němu protože ve městě se necítí moc dobře , tak odešla a Dirion žije v domečku sám ale pořad je to jeho holka Alitka Bleďounká .

Jednoho dalšího dne co pořad bylo zamračeno tak byla válka proti temným jezdcům Dirion bojoval mlátil a sekal celý den ale pak Thyris vyhrál a tak byla oslava až do rána . Ráno se Dirion probudil a šel Dirion z kamarádem na jednoho hrozivého Kyklopa zabili ho a měl u sebe jeden vzácný kamen a ten kámen byl Diamant tak ho Dirion prodal a mel spoustu peněz tak si koupil lepší výzbroj a po třech týdnů zas byla válka proti hnusným a pekelných potvor ale zase vyhrál Thyris zas byla oslava ale na konec vylezl z jednoho portálu velký ohnivý Král a rychle jsme na něj se seběhli mlátily jsem ho a sekal už ubylo půl hodiny a ještě nebyl mrtvý a tak pak asi po pěti minutách jsme ho zabili vypadlo z něj velké brnění a tak si ho jeden pán nasadil a už nešlo sundat bylo prokleté . Tak jsme se pokoušeli to sundat ale nešlo to tak jsme se všichni rozešli a šli jsme přemýšlet ale já jsem šel do Havantu kolem a vyděl jsem krev toho kdo měl to prokleté brnění a prý ho někdo o to brnění pokusil vzít ale pak šel Dirion do Thyrisu a nebe nějak začalo černout a byla zlá bouřka a přiletěli čtyři jezdci byly fakt hroziví a vyhrožovaly že jestli do týdne neseženeme tu zbroj město Thyris bude vybito a město bude jejich lidi začali hledat. Hledaly, hledaly, ale první den nenašli .

Druhy den vstaly a našli jednu skálu do ni vešli a byly tam černí hadi ty jsme pomlátily a našli jsme jednu hrobku bylo tam brnění a daly to Alkinovi aby to hlídal a aby stím brněním porazil ty zlé jezdce ve válce . Brněni bylo trochu poničeno a tak ho šel Alkin opravit ale nešlo to zkoušeli na to různé kovy a věci ale akorát se to ničilo než opravilo tak jsme sepsali list a daly jsme to na stul kde bylo najito to brnění bylo tam psáno kdo to brnění donesl ať nám řekne z čeho je to brnění vyrobeno tak to tam rychle jsme položily a utíkaly jsme rychle pryč , teď jenom čekáme jestli se někdo ozve a hledáme nove časti z toho brnění .

Další den ráno jsme šli na jednu poušť vzít ze studně krev , vzali jsme ji a pak jsme čekali dvě a půl hodiny protože bude útok ale nic se nedělo tak jsi si sed na schod a vidím směrem na Thyris kouř , chvíli kouká a říká on Thyris hoří ! Rychle jsme všichni šli do Thyrisu na pomoc byly tam hnusní nějací stromoví tak jsme je zas sekali mlátili až jsme domlátily . Po boji jsme zas rychle běželi rychle do Ilerenu tam jsme bojovaly proti drakům zabily jsme je a domlouvali jsme se v tom přijela Smrt a Nemoc a rychle jsme je mlátily sekali ale nešlo to tak řekl : ,, STÁT takhle to nepůjde ať ho sekají jen oni dva, Alkin a Kiba Inuzuka " přestali jsme do něj sekat a šli do něj jen oni dva potom zabili Smrt a vylezla zní hnusná obluda tak jsme ho zabili a bylo tam nějaká studna ta vybuchovala praskala a pak cela vybuchla a bylo po všem . Všichni byly rádi že už doufali že bude po všem . Potom přišel Bratr Sik něco mluvil jsem sním a ostatní též, potom jsme šli do Thyrisu ke portálu od kuť přišli sem ty zle příšery zkoušeli jsme se tam nějak dostat protože jsme si mysleli že to je jiný svět než náš svět Andarie a že tam bude ten svět jak s donesl prý ten cizinec z jiného světa sem tu zbroj . Chvíli jsme to řešily ale pak jsme se rozešli Dirion radši šel dom se vyspat protože byla už tma a noc lehl si do postele a čekal co bude další den .

Další den stal a byl to pro něj smutný den , po hodině k němu přišla Alitka a smutně s pláčem říká Dirionovi ,,Ahoj,promiň že ti to říkám zrovna teď ale rozcházím se s tebou"Alita domluvila a Dirionovi zamrazilo v srdci . Dirion se jí vyptával proč jak . . Alitka mu vše vysvětlila a odešla , Dirion si smutně sednul zapřemýšlel a šel se obléct do oblečení a šel si lehnout .

Další den se zbudil po hrozném dnu a šel se projet v těžké zbroji na koni na náměstí ale v tu
ránu bylo plné náměstí příšer , Dirion se zhluboka nadechl a jel k Praetorianskym kasárnám . Uviděl tam Alkina a tak mu vše řek vzal si meč a štít a letěli na náměstí vybit ty hrůzo strašné příšery . Až bylo vše vybito uviděli jsme jak hoří banka rychle jsme všichni začali nosit vodu a podařilo se banku jsme uhasili , všichni jsme si oddechli a Dirion šel si lehnout aby měl více síly na další den .

Další den byl stejný , na náměstí se zas naplnilo příšerami , Dirion sekal svým mečem všichni sekaly mečem a ... Už vše bylo pobyto ... Thyris se mírně zaradoval protože si nemohli být jisti že je po všem ale , bylo . Dirion po válce šel k Dobytelům a potkal pana Nexuse , Dirion se usmál a šel za ním , Nexus se zastavil a Dirion mu povídá že by chtěl jit do jejich cechu , dopověděl a Nexus na to : ,, Ano , příjmem tě mezi námi s úsměvem " Dirion se usmál a udělal mu prohlídku cechu , Po prohlídce mu dal klíče od pronajmu pro čekatele Dobyvatelů , Dirion si klíče vzal a řekl Děkuji . Nexus mu řekl dam ti první úkol první bude nastříhat tisíc ovčí vlny , Dirion na to ,, Ano , Dobře " Dirion dopověděl a Nexus mu povídá že mu zadají ještě další členové úkoly tak řekl ano dobře , už byla noc a tak se rozloučily a Dirion si šel lehnout a přemýšlel co bude další den .

Ale další den jak se probudil šel se jen tak projit aby se rozhýbal a potkal jednoho pana jak sedi na lavičce , Dirion se jen tak na něj koukne a de k němu ... Dirion stoji u něj a říka panovi ,, Mužu si prisednout ? " Muž odpoví ,, jo jo ale mužete " .... Dirion se na něj chvily kouka a říka že jsme si velmi podobní a takovíhle a že je remlslnik a že Dirionuv bracha chtel bych vzdy hranicarem tak Dirion si jen tak mysli že by mohl najit s veho dalšího ztraceného bratra a pak se ho vyptaval znova a znova až zjistil že se jmenuje Manenus ... Dirion okamzite jak zaslisel jmeno tak zjistil že je to jeho další bratr tak mu to Dirion pověděl a povidaly si jak se jim žije a tak dále . Po té mu dal nějakou lepší výbavu a dal mu klíče od jeho Pronajmu , Potom se rozlocily a Dirion si šel jen tak znova popojit , obešel Thyris a po jeho únavě si šel lehnout , a než usnul přemýšlel o bratrovi a potom usnul . .

Další den dodělal všechny úkoly a stal se členem [ DOBYVATELŮ ] .
Radeghast ho vzal jako jejich Válečníka a budoucího Paladina . Radeghast mu odevzdal odznak a říkal ,, Ať se u nás tobě líbí , vydrž co nejdéle a budeš lepším a lepším " Jak Radeghast odpověděl Dirion řekl ,, Ano , budu se snažit abych udržel náš cech dohromady a aby nikdo neodešel , budu se snažit aby někdo nás neurážel "
Radeghast byl spokojen se svým novým členem a odešel . Dirion se porozhlédl po celém cechu a aji se zabydlel dal jsi tam pár větsí a šel si lehnout do svého domčku a přemýšlel o jeho cechu.

Jak se zbudil další krasný den zjistil že jeho dům na něj je uz malý tak se šel projít po Thyrskych památkach a kráskach a našel jeden krásny dům ... Krásny pronájem 2 pokoje plus krásná chodba.
Dirion neváhal zbalil větčí naložil to na nákladního koně a přenes si větší do svého krásného domu . Dva dny ubyly a Dirion byl zabydlen tak se mu tam líbilo že si pořídil kamaráda jestli by nechtěl v tom krásným domě s ním bydlet , on řekl samořřejmě ano ...
Kamarád Elegorm se nastěhoval do druhého rána a teď tam žijí .
Dirion nebyl nikdy víc spokojen se svým bydlením.

Dirion jak se probudil šel ke kasárnám Paladinu KAI , Uviděl tam Alkina a tak se ho zeptal že by se chtěl stát Paladinem KAI , Alkin na to kyvl a ptal jse ho na různé otázky . Poté se ohlásily dva další což byl Faergas Gitman a Geleb Erhood , Zároveň dělají spolu zkoušky a další den šli na lov aby měli příspěvky , poté tam daly mnohem víc věcí a výbavu , Poté až bylo vše uděláno cvičily jsme Formace . Po dlouhým trénováním , Dirion šel před bránu a uviděl krtince , Dirion se zděšeně zeptal co se děje a řekli mu že tu vylízají nějací krtci tak jsme jim naházeli do krtinců třísky aby jsme je vyhnaly ven ale jednu jsme nechaly volnou aby mohli utéct , chvíli jsme čekaly a v tu ránu vylezlo nejméně 50 krtku všechno to sekaly mlátily a až to domlátily tak zničily hromádky a šli spokojeně všichni domů . Dirion si šel do svého nového domečku lehnout a zapomínal co bude dělat a co se bude dít další a další den .

Dirion jak se další den probudil , oblékl si plátovou zbroj a pár zlatých a dračí kůže a nějaký suroviny , nasedl na koně Sandy který si nedávno koupil od známého kamaráda Daevyho za pár drobných a jel do Havantu si nechat vyrobit dračí košili . Jak vešel do krámu u Řemlslníků uviděl tam Siu ... tak jí řekl jestli by mu nevyrobila dračí košili a že suroviny má ... Sia jen tak přikývla Dirion jí dal suroviny na stůl a vyrobila mu to . Dirion až dostal krásnou košili tak jí poděkoval a vysypal jí na stůl pár zlatých , Sia jen tak kývla na děkováni a Dirion jel Dom . Doma si navlékl dračí košili a jel se v ní projet po městě Thyris . Par lidí potkal a pozdravil a jel se kouknout do lesa ... projel lesíčkem na čerstvém vzduchu a už jsme pomalinku stmívalo a tak jel ještě do hostince si dát jedno pivo a trochu čerstvého ovoce . Jak dojedl a dopil vrátil se dom , oblíkl se do zdobené košile a dlouhé kalhoty a šel si lehnout .

Dalšího dne jak vstal uslyšel hlasité troubení , oblíkl se do zbroje a vyrazil do Andorského okolí , až uviděl v lese armádu skřetů tak se do nich pustil . Přidali se k němu ještě pár lidí a zjistili že chtějí skřeti dobít Andor ale , nepovedlo se jim to . Dirion až dobojoval tak si řek že si moc věřili a že skřeti neměli šanci . Dirion došel do Thyrisu a skočil na pár nestvůr aby se ještě rozcvičil ale poté se stmívalo a tak šel dom .

Jeho příběh je hodně dobrodružný a zajímavý ale ještě nemá tu svojí lásku pravou kterou neustále hledá a hledá , některé dny i nespí .

Když vstal v jeden slunečný den šel se stěhovat do jiného domu . Byl hned vedle a tak se přestěhoval , vzal nákladního koně a převážel věci sem tam . Až dokonal ulevil si a řekl o tom svému bratrovi Furionovi zkušenějšímu arcimágovi a předal mu klíče . Dirion potom ještě s ním zašel do hospody si popovídat a najíst se a dát pár piv . Jak dopili a dojedli tak Dirion šel dom už si konečně lehnout protože mu už boleli ruce a záda s toho nošení nábytku a podobně a tak se převlékl a lehl si .

Dalšího dne byl jeho šťastný měl narozeniny ale on zrovna byl na daleké cestě a tak neměl čas oslavovat tak proto nepozval ani kamarády . Za 3 dny poté přijel a zjistil za tu chvíli co byl pryč že jeho cech Dobyvatelů a cech Řád stříbrného vlka se stávají v jeden cech a tak Nexus se stává cechmistrem Řádu vlka a Dobyvatelé se stávají členy Řádu vlka .
Odhlásil Dirion se tedy od Dobyvatelů a zapsal se na cechovní kamen Vlka . Až byl zapsán byl spokojen a čekal až se stanou úplně a přestěhují se . Dirion si šel lehnout protože to stěhování a vše ještě bude trvat pár dnů tak zalehl a usnul , další den plánuje jak bude přemýšlet kdy oslaví své 21 narozeniny .

Jednoho krásneho dne Dirion si na sebe vzal zářivou střírnou zbroj a zadal jedné krásné elfce úkol , aby se stala členem Řádu vlka . Zadal Dirion úkol , ale jak jí uviděl tak na první pohled se zamiloval , byla tak pěkná že se s nípoznal pozval jí na láhev vína a večeři a zamilovali se do sebe . Dirion jí předal prsten , nadhrdelník a dračí kožený náprsník . Dirion jí předal ty krásný elfce která se jmenovala Ariel , tak jí předal klíč od domu .Potom Dirion si sní ještě popovídal a šly spolu spát až usnuly .

Ale druhý den byl nějak rozrušený a šel do okolí andoru a ! ZABIL , člověka poté našel prošlí pronájem a vykradl a zrušil nájem , ale až vyšel ven opustil věci co vzal a poklekl na kolena . Dirion si začal vyčítat ,, Co , co jsem to udělal ? " Koukl na své ruce a uviděl na nich krev a na zemi cizí oblečení , Dirion se zhrozil a vratil věci do pořádku a modlil se k Athonovi . Vratil se dom a celou noc nepslal ... nespal pořádně celý měsíc a pořád si to vyčítá a nikdy nepřestane .

Dalšího dne vstal z postele a oblékl se do zbroje , šel se projít po městě a porozhléhnout jestli někdo nemá problém a poté až se porozhlédl vyjel do lesa na lov . Po tří hodinách přijel a když uviděl Ariel svojí lásku , dal ji pusu na tvář a ona se od něho odtáhla , Dirion se podivil co to a chvlku zapřemýšlel a byl konec ! Tak svým sklamáním že další svojí milenku sklamal ho tak bolela hlava že si musel lehnout .

Dalšího dne zadal jedný adeptce Řádu vlka úkol , aby donesla jednu herku a dvěsta kuží , hned jej splnila a řekl že splnila úkol úspešně . Dáma se jen zasmala a Dirion odešel , poté četl na inzerci že Praetoriani provádí náborc členů a tak si řekl že jim pomůže .

Druhého dne odešel z cechu Řádu stříbrného vlka , vratil plášt , odznak a ostatní věci od Řádu vlka a šel za svím mistrem Králem Alkinem de Serevinem . Zavolal na komunikační krystal a Král přišel k bráně Thyrsské, tam řekl Dirion že by chtěl pomoci Praetorii a tak různě . Kral si zapsal jako že se Dirion hlasí a řekl : ,, Dobrá , Praetoriani te budou sledovat a budou mě hlásit jak se ti daří , poté se staneš Kadetem " Král domluvil a Dirion na to pouze kývl a šel na lov , zneškodnil pár zlých lidí kteří mučily občaný Thyrisu a tak až bylo vše zlé pryč , šel domů asi po dlouhém dnu lehnout .

Dalšího dne poznal Zástupce krále Learise , poznaly se seznámily a Dirion se k němu nastěhoval . Bydlel tam s ním pár pouhých dní až z ničeho nic zmizel , po týdnu se k němu dostalo že zemřel , Dirion se zděsil a byl smutný že přišel o přítele a aspoň přestěhoval jeho věci do Praetorianských kasáren.

Jak se Dirion probudil tak ho bolela hlava , šel na chvíly na čerství vzduch .
Jak se provětral tak zašel na lov , až přijíždel z lovu potkal pár lidí jak jednaj o něčem s králem Alkinem de Serevinem . Dirion chvíli stál a až se rozešli tak se po chvíli zjevoval podívný obrazec mága , Dirion šel hlídal a rozhlížel se a pořád se zjevoval , snažil se ho zeptat copak potřebuje ale poté zmizel . Dirion poté jel do Ilerenu se projet a až přijel a až přijel tak kadeti Praetorie strážili Thyris , Dirion bez zaváháni se zeptal copak se stalo a oni na to ,, ten podivný obrazec jak se zjevoval byl nejspíše Ortix ! a poté zmizel a objevila se horda nemrtvích ! " Kadet domluvil a šli prohledat Thyris . V Thyrisu nalezli v lese spoustu kostlivců a na konec až se rozpadli , tak Dirion nalezl portál odkuď vylízají ! Dirion nemohl popadnout pomale dech a letěl zavolat posily , přijel Král a jeho pomocní Praetoriani , vrhli se na ně až vylezli obrovský kostnatí Démoni a draci ! To teprv nastala námaha , sekali se a z nich padali jen kostičky , ale nevzdávali se . Bylo zneškodněno a poté se zjevil Ortix řekl o všem a poté jsme mu řekli že udělal pro nás dost a on na to jen ,, Dost je málo " a vložil hůl do portálu a vylízali různé zlé nestvůry a portál měnil barvu , pozabijeli je a Dirion poté musel jít domů sice nechtěl sklamat a pomoci Thyrisu ale musel jít .

Den rozloučení.
Dirion jeden den se smutně rozloučil s Řádem stříbrného vlka , odevzdal plást , odznak a vsechny vyrobene věci od Řádu vlka.
Rozloučil se s kamarády a smutně odešel.
Šel za králem Alkinem de Serevinem mu říct ,, Chtěl bych pomoci Praetorii , našel jsem váš inzerát a na něm že potřebujete pomoct '' Dirion domluvil a Alkin na to ,, to je pravda a jestli opravdu chceš pomoci , beru tě jako kadeta " Dirion pokývl a odešel.
Šel si pro věci do Řádu vlka a odstehoval se do pronájmu na předměstí Thyrsské .
Zabydlel se a potkál pani Elixu řemeslnici , kterou přijmul jako pomocnici v řemeslech a pana Seregona , dobrého zloděje , podle toho jak mu to namluvil.
Měsíc žil v pronájmu a nic se zatím nezměnilo , ale potom praetoriani se staly prokretými '!
Dirion se zděsil a s okamžitou platnosti odešel.

Den omluvy.
Dirion jak vstal šel k řádu stříbrného vlka se omluvit za to že odešel , Dirion promluvil na Nexuse ,, Nexusi , omlouvám co opravdu co jsem udělal , odešel jsem z Řádu jako kus hadru , moc se omlouvam a hodně toho lituji , udělal jsem velkou chybu že jsem si o sobě myslel že pomohu , ale právě na opak '' Dirion domluvil a Nexus pověděl ,, Dirione , snad sem řek že kdo odejde s Řádu už jse nikdy nevrátí '' Nexus domluvil a Dirion sklonil hlavu a povída na to ,, Nikdy ? '' Nexus ,, Noo nikdy , jestli toho opravdu litujes tak musí s tím patnáct členů souhlasit '' Dirion na to ,, to mi je jedno co v tom bude , hlavně že budu zpátky doma ! zapoměl jsem že Řád vlka je muj domov , kde mě mají rádi a kde mám kamarády a bratra Furiona jsem sklamal , tohle už nesmím dopustit.''
Nexus řek jenom no dobrá a Dirion mnohokrát děkoval že se cítí mnohem lépe a šel s dobrým pocitem domů.

Dalšího dne jak se vzbudil zjistil že jeho bratr Manenus odešel do temného lesa , dlouho se nevracel až šel se po něm podívat až našel na zemi jeho tělo . Dirion se zalekl a rychle utikal k němu ,, Manee , manee co ti ¨jě ? " Manenus neodpovídal a byl probodnut tremi hroty zeleza. Dirion se s tím musel smířit a musel ho tam nechat . Smutně odešel to říct svému druhému bratru Furionovi ,který se také pomale zhroutil .

Den přijmutí nazpátek do cechu řádu stříbrného vlka.

Jak Dirion projížděl kolem citadely potkal Nexuse , Dirion povída ,, Ahoj Nexi " Nexus pouze pokýval hlavou a řekl Dirionovi ,, pojď dál " . Dirion šel a Nexus se posadil a povídal ,, Dirione jestli opravdu toho lituješ že jsi odešel tak ukaž Athonovi a mě jak máš pevnou víru k nám a k Athonovi" . Dirion se začal modlit k Athonovi ,, Athone lituji toho co jsem zpusobil , chtěl bych vše na pravit , ale ja jsu hlupák ... opustil jsem Řád stříbrného vlka a aníž bych věděl že tohle je moje jedina rodina a já se jím takhle odvžděčím , dodej mi sílu a odvahu vše napravit , má víra v tebe je silná " Dirion dopověděl a nNexus na to ,, Doufám že ses ponaučil a už takovou chybu neudělaš " . Dirion pokývl a nexus ještě řekl ,, Athone dej Dirionovi ten správný ohen a ved ho jen k dobrému " nexus mu podal odznak a plášt a řekl ,, tady máš Dirione a doufám že ses ponaučil " Dirion se na něj podíval a řekl ,, to myslíš vážné ? " Nexus ,, Ano , pokud ty to samozřejmě chceš " Dirion ,, Ano, děkuji ti mnohokrát Nexusi " Nexus se usmal a odešel . Dirion se přestěhoval s domečku na předměstí do velké Citadely , kde je nazpět se svým bratrem Furionem a svou rodinnou.

Tento příběh pokračuje dál a dál,ale jednoho smutečního dne zemřel Nexus. Byl to Dirionův nejvědčí přítel, Dirion byl v tak velkém stresu že nevěděl co dál, v cechu ho už nic nedrželo a ještě k tomu když odešly skoro všici ostatní , tak odešel z cechu a založil si svůj cech ,, Válečníci Osudu ". Altair, který po Nexusovi smrti také odešel se přidal k Dirionovi a spolu sehnaly lidi do cechu. Našli celkem 6 lidí, ruzné bojovníky a lidi na zručné práce. Dirion s Altairem chodily s celým cechem na malé výpravy pro prospěch cechu, ale po 3 tydnech se vše měnilo, lidi odcházely a jeden umřel. Cech se pomale rozpadal a po měsíci bylo po něm. Altair si našel cestu ke Zaklínačům a Dirion šel s ním. Rozebral věci z nefunkčního cechu a dal ho Zaklínačům. Potom ho přijaly a stal se Zaklínačem.

Druhy den co byl Dirion u Zaklínačů se k nim přidal i Furion, zjistil že ho také bez Nexuse nic u Řádu nedrží a tak se přidal k ním.
Dirionovi s Furionem se daří u Zaklínačů dobře, Dirion se ujmul toho že měl na starosti adepty. Za týden se cech rozvinul o dalších 5 členů a Zaklínači se přestěhovaly do Ilerenu po dohodě s Templáři.


Dirion se večerní procházkou Ilerenským lesem při cestě zpět narazil na Zaklínače. Dirion se jich zeptá : ,, Co se tu děje ? " Sandir odpoví : ,, Já ti ani nevím " Dirion : Aha to si my toho řekl. Velká skupina Zaklínačů se jede podívat do Ilerenu a narazila na skupinu tmavých modroplástníků. Se Zaklínačské skupiny někdo vykřikne : ,, hele, Praeti " Velká skupina světle modroplástníku stoupla do řady vedle Templářského sídla z leva po Praetorianské straně. Zaklínačka banda tupějíce zíra na řadu Praetorianů, když však se zaklínači odeberou k Ilerenskému portálu. Za chvíly přijede banda modrotmavých týpků a zničeho nic se rychle semele boj! Na Praetoriani zautočí chlapci a z tlupy Praetorianu se ozve hlasitý křik : ,, Chraňte Krále ! " Mezitím Dirion odjížděl do sídla si odpočinout.

O měsíc později jel Dirion na projíždku do Thyrisu a z ničeho nic na něj zautočil válečník s modrým plaštem. Dirion utekl a pak přijel se Sigfriedem,Achimelem a Seregonem do Thyrisu za Legatusem a zjistily že je od nich a že to bylo využito jako cvičení, Sigfried řekl ,, No dobrá, když vy budete takoví v Thyrisu tak i my na vás v Ilerenu " Poté Dirion odjel do Ilerenu si odskočit a pak se vrátil a najednou boj! Dirion neváhal a tasil sekyru a začal se mlátit.. Po menší bitvě vyhráli Zaklinači, Dirion vzal Praetorianum plášt a odjel do Ilerenu.

Po dlouhé době se Zaklínači, Templáři a Praetorie sepsali dohodu o přátelství. Od té dohody jsou spojenci, kterým se navzájem pomáhá.
Mezitím Dirion získal heroldovu šerpu, která patři městu Ileren.

Však, ale čas se krátil a Dirion se vzdal šerpy, z cechu Zaklínačů se stal barbarský kmen Drungor. Po nějakém čase však Dirion jako spojenec pouho pouhý cechu Drungor, se rozhodl že znovuobnoví Zaklínače. Od téhle chvíle Dirion se starými přáteli chodí tvrdě pracovat, aby cech Zaklínačů byl taký, jak býval dříve.
Dirion znovu získal heroldovskou šerpu, žije v Ilerenu, a koná ve městě pořádek.


A tento příběh pokračuje a pokračuje dál a dál až do konce!

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Mrakoplas - 1

přečti si to prosím po sobě
Shinfu1 - 0

po prvnim odstavci jsem se musela premoct k tomu to docist... a nestalo to za to
Prag - 3

vždycky mě to pobaví :)
Cintie - 1

Někdo holt nemá spisovatelské střevo, ale tohle těžce rozdýchávám. Přečetla jsem začátek, střed jsem raději vynechala a konec je jedna z těch lepších částí příběhu. Prosím přečti si to po sobě a ty chyby...
Lilien - 4

S čistým svědomím nemůžu dát pět. Nicméně legendární Dirionův příběh prostě nemá chybu. Dokonce i ty gramatické chyby vypadají, jakoby byly strategicky rozmístěné. Ač naprostá genialita příběhu pravděpodobně unikla i samotnému autorovi, moje bránice dostala zabrat. 4 body. :D
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 0: 2x
známka 1: 2x
známka 3: 1x
známka 4: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist