Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Gwadd

-> Charakterník

obrázek postavyByl deštivý pozdní večer a ve měste zvaném andoru se něco chystalo, ve vzduchu bylo citit napětí.


V hostinci Krakora bylo živo jako každý večerní patek, pivo teklo proudem.Krásná hospodská nosila pivo jenž ji nohy a ruce stačily.V tom se rozrazí dveře a v nich se oběví pohledný lovec.Hospodská letmým pohledem obhlédla lovce a byla to láska na první pohled. Lovec se posadil ke nejvzdálenějšímu stolu odkud měl dobrý výhled na celou hospodu. Až do rannich hodin se v hospodě hodovalo a tančilo až v hospodě zůstal pouze lovec a hospodská. Najednou hospodu přepadla banda známého zločince Sangala. Udatný lovec se zločincům postavil a zachránil krásnou hospodskou. Lovec neodolal vnadám krásné hospodské a strávili spolu dlouhou noc. Když se ráno probudila lovec byl již pryč, doufala že se vratí čekala na něj dlouhých devět měsíců až se narodil malý Gwadd. Byl to rošťák již od narození . Matka si sním nevěděla rady , čím byl starší tím to bylo horší ,a proto v gwadových deseti letech byl poslán ke svému strýcovi na farmu.


Mladý gwadd měl u strýce tvrdou vojnu pracoval od rána do večera a naučil se žit s přírodou . Strýc začal gwadda učit dobrým mravům a umění meče.Když se gwadd dožil osumnácteho roku tak byl poslán do světa. Dostal šátek ,který byl plný buchet a dobrou radu. „Zdvořilost je mince, která obohacuje toho, kdo ji vydává“


Gwadd bloudil všemi kouty země andarie než narazil na udatneho bojovnika Terna ihned si padli do oka. Dělali vše spolu a zažívali mnoho dobrodružství , jednou když se jim do cesty postavil strašlivý drak měli na mále, v tom se oběvil Reshi, Julian a Sancho Panza a vysvobodili je ze sparu krutého draka. Gwadd a Tern se spojili s touhle partou a vytvoříli cech Dobrodruzi. Po dvouměsíčním trvaní cechu Dobrodruzi, kdy spolu tahle parta zažila ty nejlepši chvilky svého života, začli spory, a cech se rozpadl.Boužel jednoho dne v kruté bitvě, byl Tern težce raněn a po dlouhém boji o jeho život zemřel. Gwadd byl opět sám a dočista ztracen.


Až do dne kdy se dozvěděl ze jedna skupinka mladých bojovniku, kouzelniku a ruzných kutilů se chystá vytvořit cech. Gwaddovi se to moc libilo a tak za nimi zašel. Skupinka ho přjala a téměr ihned zapadl do jejich řad. Skupina si začala říkat Kavalerie a později i založili cech . Gwadd se stal Cechmistrem.


Cech se rychle rozrůstal a z dětí vyrostli udatní bojovnici.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Raist - 1

Pravopis. Jinak příběh je psanej asi na koleni, takže jeden za popsané řádky.
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist