Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Hromas

-> Charakterník

obrázek postavyByla temná bouřlivá noc , městem pobíhaly černé kočky,vrazi se skrývali ve stínech za rouškou tmy . A právě v tu noc se v jednom domě narodil chlapec který dostal jméno po této bouřce, dali mu jméno Hromas .
Toto je je jeho příběh .
Hromasovi zemřeli rodiče jako malému chlapci a jelikož neměl co jíst tak byl nucen krást,měl šikovné ruce a rychlý byl jako vítr a protože byl malý lehce proklouzl tam kam se jiný muž nedostal. Přespával v lese na hřbitovech v kostelích bylo mu jedno kde hlavu složí hlavně že na něj nepršelo.Jednou když byl starší tak přepadl kupce kterému s kapsy vykukoval váček plný peněz ale neudělalo mu to radost a tak šel za knězem Nexusem kterého znal a učil se u něj číst . Ten mu dal bibli aby si zní četl ale nelíbilo se mu to proč by měl pít něčí krev a jíst jeho tělo a navíc se mu nechtělo vzhlížet k někomu koho za trest ukřižovali, tak se toulal dál . Jednou když byl v hospodě na pivu potkal bojovníka jménem Dawe a ten mu řek ať se jen nepoflakuje a jde za ním do cechu Lovců že by tam mohl najít uplatnění a cíl života no a tak to skusil a po delším čase a několika zkouškách byl přijat.No a až zestárne a nebude mu sloužit zdraví tak sedne a napíše zbytek příběhu o svém životě.

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Vesi - 3

Je to spíš tak za 2,5...jako hrubý náčrt ok, ale jako celistvý příběh je to málo. Celkově by bylo potřeba příběh prodloužit, zapojit nějakou akci, zápletku, při korektuře upravit mezery a hlavně doplnit čárky :)
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 3: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist