Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace

Gindel

-> Charakterník

obrázek postavyBylo nebo za devatero řekami a devatero horami bydlela jedna bohatá rodina, které se narodila dcera jménem Gindel.Gindel se po nějaké době zeptala otce proč si lidé šeptají, když kolem nich chodí a otec ji na to odpovídá tak já ti na tu otázku odpovím.''Sedni si tady na židli a pozorně poslouchej,,.


Otec:''Již od dob slavných starověkých civilizací chápali lidé potřebu být součástí mocné říše, stavu či rodu. Umírat za něj i žít, pomáhat jeho členům i trpět za společnou věc, být slavnými hrdiny i mučedníky. Ohlédneme-li se do minulosti, pochopíš, že jen ti, kteří byli schopni porozumět důležitosti rodiny či jednoty bratrského spolku, znají dnes svou cenu, historii, jsou hrdi na své předky a předchůdce, snaží se být stejně prospěšní i budoucím generacím, a tak jako jejich předci zajistit vzděláním i hmotnými statky jejich pokračování. Příkladem jso nám Barbarské rody, rodiny slavných řemeslníků, umělců a podnikatelů i členové mnohých spolků a společenství......Tak i slovutný rod Gindelovců předáva vědomosti, umění i svá tajemství dalším generacím a jejich potomci tak dodnes ve velkém počtu stojí při sobě.Tak i já ti předávám tuto knihu našich generací a doufám, že jí budeš opatrovat jako oko v hlavně a nedopust', aby ti jí někdo vzal je to velmi vzácná kniha.,,

Gindel:''To jsme tak slavná rodina.No téda tak to jsem ráda, že jsem se narodila do tak slavné rodiny.,,

Gindel se rozhone, že půjde ve stopách Svých PraPra Prapředků.Jednoho dne se vydá na dalekou cestu do světa a marně hledá némalo slavnou vesnici.Po několika dnech možná týdnech dokonce ba i měsicích naráží na malou vesničku jménem IMER.

A ted se přeneseme do tajemných dálek nekonečné Imerské krajiny kde příběh pokračuje....

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Fafner - 0

Mé hodnocení bude zřejmě delší než tvůj příběh, Tohle je i na jednu hvězdičku moc krátké... A pak, používáš někdy mužský a někdy ženský rod. Příběh mi o postavě říká že se narodila. To je tak vše ;)
Heratrix - 1

http://www.uhersko.com/new_page_3.htm
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 0: 1x
známka 1: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist