Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Karotka

obrázek postavyV poklidném světě Andárie se jak z čistého nebe objevilo zlo v podobě skřetů a obru, kteří jak nelítostná ruka živelných pohrom začali ničit a plenit celou zemi.

Horní Imer, město barbarského bojového národa, kde právě probíhal souboj o vedení města mezi dosavadním vládcem města Gruntem a jeho dcerou Karotkou, mladou ambiciózní a nezkrotnou barbarkou, svého otce nenávidějící za jeho měkký přístup ke všemu. Byl téměř konec boje, ve kterém by Imer dostal nového vládce, když do města vtrhlo nespočet skřetích bojovníků a mágu, doprovázeny obry a kyklopy.
Bez mrknuti všichni obyvatele Imeru, barbaři ženy i děti popadly do rukou všechno co mohlo byt považováno za zbraň a vrhli se boje.
Boj byl rychlý, skřeti, kteří nestihli utéct byli nelítostně, za svou drzost zabiti. Někteří utekli.
Do vesnice se z boje vracela i Karotka, vysílena z boje, ale presto ještě dost silná skočit se zbrani v ruce po vládci a ukončit jeho život. Pozvedla zakrvácenou zbraň a zarvala „ Ugraaaa Mrogroth, Ted já bejt šéf město, každá barbar vzít zbraň do ruka, muset připravit na boj se skřeták, až přijít!“ .
A přišli, bylo jich více, mnohem více než předtím, prošli městem jak nůž máslem, a jen několika barbarům se povedlo utéct.

Ráno v dřevené kleci, bylo pro Karotku nepřijatelné, navíc se svázanýma rukama. Řev plynoucí z jejich úst přilákal její skřetí ochranku. Mučili ji, řezali zaživa, pálili končetiny. A z ničeho nic, umrzli na kost. Stejně tak Karotka, promrzla k smrti, ale stále při životě, její barbarská krev procitla ze zimy. Klepající se v kleci, cekající na smrt, byla překvapena příchodem několika barbarských bojovníku. Ti co dokázali utéct z napadeného města, uslyšeli řev, přišli a zachránili svou vůdkyni. „Co stát se?“ zněla otázka barbarských bojovníku, uvidějíc zmrzle okolí a skřety. Karotka jim všechno řekla, řekla „Mrogroth zachránit, Mrogroth říct, my muset jit do město co člověk říkat Andor.“

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
Lares - 3

Trochu kratke ale jinak fajn
Raist - 3

Zastaveno v rozjezdu. Jinak se to nazvat nedá,
Heratrix - 3

Moc pěkně našlápnuto, bude pokračování?
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:
známka 3: 6x
známka 4: 1x

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist