Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Ashura

obrázek postavyKlan Shura žil izolovaně po nespočet generací. Jejich muži prosluli tím, že jsou nejobávanějšími bojovníky na světě a jejich ženy tím, že byli považovány za největší krásky. V srdci víry klanu Shura žije legenda o Třech Tisících světů.

Legenda hovoří o třech tisících tajných světů, ve kterých musí člověk při vstupu čelit různým úrovním psychických zkoušek a postupovat z jednoho světa do druhého za vítězstvím.

Lidé z klanu Shura objevili způsob, jak vstoupit do těchto světů, a pouze těm, kteří dobyli více než tři sta světů, jsou přisuzovány schopnosti bohů a jsou uctíváni jako nejmocnější vládci.

Po nespočet generací historie klanu Shura se však žádnému nepodařilo dobýt legendární tři tisíce světů, dokud se neobjevil Ashura. S ambicí a odhodláním schopným otřást nebesy Ashura každý den svého života trénoval, aby se stal silnějším a neúnavně postupoval tajnými světy, přičemž každý vítězný střet s legiemi démonů poskytoval Ashurovi pocit osobního uspokojení.

Nikdo neví, kolik stovek let již uplynulo, než se Ashura dostal do posledního z třech tisíců světů, nicméně při přechodu do posledního světa se stalo něco, co nikdo nečekal. Ashura, připraven se postavit jakékoliv překážce, při přípravě rituálu pro průchod do posledního světa zanedbal přípravu a do posledního světa vstoupil v těle obyčejného smrtelníka.

V slabém lidském těle se ocitl v neznámém světě. Ve světě, který ještě nikdo z klanu Shura nikdy nenavštívil. V císařství zvaném Andarie. Ashura, znechucen slabostí jeho nynější tělesné schránky, se ukryl v jednom z rozlehlých měst tohoto císařství, čerpá síly, zdokonaluje svou tělesnou schránku, aby dobil i tento, poslední svět a mohl se vrátit do své rodné země, zapsán do historie jako první, kdo pokořil všech Tři tisíce světů.

Dokáže se Ashura zmocnit tohoto světa? Je v této zemi někdo, kdo by ho mohl zastavit??

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist