Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Caladon

-> Charakterník

obrázek postavyChtěl jsem zapomenout na svou minulost a hlavně na svého otce a jeho tvrdou, pokryteckou výchovu, než propadl svému vlastnímu šílenství a nechal povraždit všechny u dvora, včetně mé matky Calwen. Společně s mými několika blízkými přáteli jsme se začali plavit po širém moři za dobrodružstvím. Tento styl života se mi dost zalíbil, ale pak jsme si řekli, že už by možná byl čas se usadit. Jednou na výpravě jsme v místní krčmě zaslechli o světu se jménem Andaria. Dlouho jsme zvažovali, jestli už jsme připravení se někde usadit a upustit od tohoto života, který jsme vedli. Než jsem připlul do Andarie, byl jsem jen naivní mladý elf, který toužil po jakémkoliv dobrodružství se svými přáteli, které jsem znal od svého narození. Nakonec jsme došli k názoru, že už možná ten čas nastal. Po připlutí do Andarie se naše cesty rozešly.

Jak měsíce nelítostně ubíhaly, tak mí přátelé začali umírat – různě na výpravách, nebo kvůli pár zlatým mincích, co měli po kapsách. Nakonec jsem zůstal jen sám. Vypravil jsem se hledat sebe samotného do různých měst. Kdykoliv jsem si myslel, že jsem našel domov – těžce jsem se spálil. Propadl jsem neskutečnému zoufalství a začal přemýšlet o různých scénářích, jak své trápení ukončit.
Mé tělo je jen schránka. Schránka pro temnotu, která mě začala naplňovat a naplňuje dodnes – jsem odkázaný jen sám na sebe a na svoje dovednosti. I když možná, že by už začalo svítat na lepší časy? Uvidím, tento pocit jsem už párkrát zažil..

návrat na seznam příběhů

Komentáře hodnotících k příběhu
(vyjadřují názor hodnotících, ne názor Andarie)
Zelená = komentář vztahující se k aktuální verzi příběhu
Hnědá = tento komentář může být zastaralý
prozatím žádné komentáře
Podrobný rozpis získaných ohodnocení:

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist