Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace

Počasí

Aktuální počasí v zemích Andarijských je pravidelně hlášeno magickými počasoměry Královských mágů, které jsou rozmístěny po různých částech osvobozené části Andarie. Počasoměry jsou magicky upravené křišťálové koule, které přenášejí obraz přímo do sídla mágů - ti poté z těchto obrázků tvoří meteorologické mapky a pokoušejí se o předpověď počasí. Bohužel, zatím marně... Naštěstí se arcimág uvolil ke zveřejnění mapek a tak z jejich výzkumu můžeme mít aspoň nějaký užitek. Počasoměry proto nepoškozujte, slouží pro dobro nás všech.
jasno - jasno polojasno - polojasno
zamračeno - zamračeno déšť - déšť
sníh - sníh jasná noc - jasná noc

Od poslední aktualizace: 8 minut, 55 vteřin

mapa

 Imer

noc - jasno v noci

 Okoli Ilerenu

noc - jasno v noci

 Severni oblast

dest - prší

 Lewan

dest - prší

 Husitske uzemi

noc - jasno v noci

 Okoli Thyrisu

noc - jasno v noci

 Okoli Andoru

dest - prší

 Andaria

mrak - zamračeno

 Jizni pobrezi

mrak - zamračeno v noci

 Thyris

noc - jasno v noci

 Ruiny Havantu

mrak - zamračeno
Klima na Andarii je povětšinou mírné, avšak mohou nastat dny, kdy celou zemi zkrápí vytrvalý déšť nebo kdy celé rozsáhlé oblasti pokryje silná vrstva sněhu. Většinu roku však vládne mírné, slunečné nebo polojasné počasí.
Andaria je rozdělena na několik podnebných pásů, nebo spíše oblastí. Mezi ty sušší patří zejména Severní poušť nebo Andorská vysočina, mezi opačné případy, s častějším výskytem přeháněk a dešťů (i tropických) patří Jižní pobřeží, Thyriská bažina, nebo třeba západní pobřeží - zemědělské centrum Andarie. Počasí na moři se nedá s určitostí měřit, nebo dokonce předpovídat, protože moře a oceány jsou známy svou nevyzpytatelností a, co se počasí týče, i zrádností.

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist