Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

03.04.21, 22:58 odkaz přidal(a) Nolda
Bug: Střílení přez zeď
Dostalo se k naší pozornosti, že na některých místech je za určitých okolností možné střílet skrze zeď. Jedná se o bug a jeho zneužití je tedy zakázáno. Pokud náhodou na takové místo narazíte, dejte nám prosím vědět.
09.01.20, 08:00 odkaz přidal(a) GM tým
Dodatek k výzvě
Vážení hráči

vyhlášená výzva (https://andaria.cz/index.php?link=cojenoveho&show=1645) má takový menší twist. Po vstupu do dungeonu vám bude omezen dohled na 9 polí. Jedná se o test po dobu výzvy, tak nám případně po odchodu na foru vyjádřete vaše poznatky, zda to má nějaký efekt.

Díky, GM
08.11.17, 23:29 odkaz přidal(a) Nolda
Obranný postoj válečníka a Achillova pata
Bohužel se oprava obranného postoje nepovedla a způsobila, že se armor započítával dvakrát. Proto byla vrácena na původní stav. To tedy znamená, že se nemůžete spolehnout na to že bude v obranném postoji fungovat kouzlo Achillova pata (a další věci co ovlivňují fyzické zranění, jako třeba Mihotání) správně.

Pořádnější oprava je v plánu, nicméně si vyžádá zásah přímo do jádra sphery, ne jen úpravu scriptů.

Edit: Toto může ovlivnit i barevné zbroje (například měď proti zvířatům) a to v případě kdy na obranný postoj přepnete bez této zbroje a zbroj oblečete následně v obranném postavení. Pokud už na sobě máte alespoň jednu část barevné zbroje když přepnete na obranný postoj, problém by se neměl projevit.
24.10.12, 02:08 odkaz přidal(a) Nolda
Kontrola obchodníků
Proběhla kontrola obchodníků, hlavně co se týče pravidla pravidlo B3 , konkrétně zaplněnosti skladů. Zjistil jsem, že celkem 7 obchodníků pravidla nesplňuje.
Berte toto jako varování a pokud o obchodníka nechcete přijít, zajistěte si nápravu do pátku 26. října.
09.10.12, 23:36 odkaz přidal(a) Fantom
Cechovní kámen
Cech Zlořád byl právě s úplnou platností odmazán ze světa. O této změně byli postižení hráči již dříve informováni. Pokud se najde další cech s podobným spravováním cechovního kamene a s dodržováním cechovních pravidel bude postup stejný - o cechovní kámen přijdete.
05.01.12, 12:37 odkaz přidal(a) Abe
Obchodníci
V noci zo soboty 7.1.2012 na nedeľu 8.1.2012 sa bude robiť skriptová úprava všetkých obchodníkov. Preto by som Vás chcel poprosiť o vyprazdnenie ich skladov do 7.1. 23:00.
Ide o preventívne opatrenie pred prípadnou stratou vecí zo skladov.

Zároveň by som chcel poprosiť všetky cechy, čo majú obchodníka, aby k sebe na cechové fórum napísali pozíciu cechového kameňa a pozíciu svojho cechového obchodníka.

Vďaka.
18.12.11, 17:51 odkaz přidal(a) GM tým
Staty a skilly
Milí hráči, Spousta z Vás tu chodila s buglými staty a skilly. Bylo Vás dost, většina bugů byla do plusu a tak bychom apelovali na to, aby jste hlásili i plusové bugy a ne jen ty co vaší postavě ubírají. Toto je poslední varování a příště budou nehlášené bugy trestány mnohem tvrději. Potrestáni budou jedinci s extrémně buglými skilly a ti co měli staty buglé nad 15.

Pro příště: výpočet počtu životů a staminy je síla/dexta + 30 bodů, inteligence = mana! Toto si hlídejte.
25.08.11, 20:50 odkaz přidal(a) GM tým
Loot na questu + razor
Vážení hráči,
vzhledem k poznatkům z dnešního questu v Ilerenu, bychom Vám rádi připomenuli, že na questech je přísný zákaz lootování jiných hráčů. Porušení tohoto pravidla bude velmi tvrdě trestáno!

Navíc bychom Vám velmi doporučili, abyste si v razoru vypli automatické otevírání mrtvol, které případné lagy velmi zhoršuje a občas i způsobuje pád klienta.

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - archív -

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2024 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist