Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss novinky

Novinky

Zde se dovíte nejaktuálnější informace o stavu a vývoji Andarie. Prosím, čtěte pozorně a řiďte se novinkami. Neznalost veškerých informací zde uvedených vás ve hře neomlouvá.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - oznámení - důležitá oznámení - varování - download - skriptové - server - web - vyhledávač δ

11.02.23, 19:06 odkaz přidal(a) Rynn
Nový single quest - datum vydání
Dlouho očekávaný nový single quest nesoucí jméno "Nejlepší" teurk zná datum svého oficiálního vydání, a to ve středu 15. 2. roku 23 ve večerních hodinách (v rozmezí 19:00 - 21:00 - ihned po vydání budete informováni). Máte tedy poslední příležitosti dokončit questy Vzkaz v lahvi a Nespokojený kovář. Bez těchto dvou nepůjde nový quest přijmout. (A jak je zvykem, kdo první quest dokončí, dostane odměnu navíc.)

Na co se můžete těšit? Na quest, který není rozhodně určen pro začátečníky. Quest, kde můžete lehce přijít k úhoně jak na zdraví, tak na svých věcech. Quest, který i svou mechanikou je oproti minulým propracovanější. Quest, kde bude mít každé povolání svého finálního bosse, k lepší vyváženosti závěrečné bitky, a zkoušky, jak máte své povolání v malíku. A odměna? Bezesporu veliká, nicméně nebude prozrazena dopředu.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2023 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist