Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

12.08.11, 16:48 Havant odkaz přidal(a) Správkyně Jorini Laerion
obrazek
Čestné prohlášení
Já Jorini Laerion správkyně Havantská bych ráda tímto dala na vědomí cechu Praetorie, nebo-li samozvaným vládcům Thyrisu, aby svá vykonstruovaná obvinění vzali zpět a vrátili předměty ukradené mé osobní stráži, která mě doprovázela na sezení s panem Konzulem de Serevinem. Připomínám také jeho děravé paměti, že jednání se neuskutečnilo právě kvůli bezdůvodnému napadení, vyštvání a uvěznění mého doprovodu.
K obviněním podaným na mou hlavu se vyjadřovati nebudu. Koneckonců sami obyvatelé našeho císařství víte kdo vám bojoval po boku, kdo vám ošetřoval zranění a kdo vám dával veškeré informace co měl. Zatímco "velectěná" Praetorie se ani nedokázala postavit ani ohni požáru když zachvátil město a za vašimi zády se vám smála, že se snažíte pomoci. Vzpomeňte si.

Lide Andarijský jednejte podle svého nejlepšího přesvědčení. Pokud chcete nechat Praetorii aby vám uzurpovala slávu, která náleží vám za vaší pomoc při obraně Andoru a samotné císařovny, tak je následujte. Pokud ale chcete sami být nápomocni a neztrácet čas zbytečným tlacháním o tom na čí straně je vinna. Chopte se zbraní, chopte se všeho co budete míti zrovna u ruky a vyražme spolu na Andor a navraťme ho zpět do rukou jeho starosty Numarona a naší Císařovny Kilias, která podle zpráv od věrného zastánce Císařství pana Samaela Naeriuse, je možná stále uvězněná někde ve svém paláci.

Nejsem žádný vojevůdce, ale věřím, že společnou silou dokážeme získat palác a snad i samotný Andor zpět, kousek po kousku. Ukažte hrdinu v sobě a postavte se svým nepřátelům se zbraní v ruce a magickými slovy splývajícími z vašich úst, vemte krumpáče, motyky, meče, sekery a přijďte na Andorské tržiště v neděli na osmou hodinu večerní.

Vaše oddaná Správkyně Jorini Laerion

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist