Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

28.07.21, 13:22 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Nebezpečí mezi my
Hum,

Poslední dny vokázat nám, že velký města si moc neumět poradit s bezpečí svejch vobyvatel. V tenhle čas kdy my nechápat kdo bejt náš pravej Vládce my upínat každej k vidina něco co zdát jako cesta ven. Zabíjet, ukrádat lidi a věci, nevydělat nikdá dost žlutejch nikomu na to aby uniknout osud kterej pro my budoucnost nachystat. Vy který chtít uniknout z tahle zem. Tak mět by vyhledat Gardisty, který by mět zajistit zdrhnutí lidu. Vy který ale chtít přežít, vyhledat třeba já, nebo nabídnout svoje služba některýmu z Herndall. Pro ty ale kdo rozhodnutý jako my Imerský zůstat v naše domovina, vy moct vyhledat já a my probrat Vaše budoucnost v následující svět.

V souvislost s tyhle dění dávat taky navědomí, že kdo přijít do Imeráka a chovat jakkoli divně tak strážný a vobčani Imeráka mít právo postarat se vo dotyčnýho nakládačkou, případně zavřít do basa na pár dny dokud nevysvětlit svoje chování.

V neposlední řada by chtít vzdát ménem Imera čest těm který přispět k rozvoj naší vosada a vystavět stáje který snad v budoucnu sloužit pro šlechtění nejsilnější kobylák všech říší.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist