Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

07.12.20, 14:25 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Budoucnost Imeru
Hum lid Imeru,

Před naše budoucnost v naše domovina stát velká votázka. S příchod Vládce přijít nová doba do náš země, doba kdy muset rozhodnout jak naložit se zbytek život. Nebejt jistý co čekat my za zkoušky, ale bejt jistý že stát na rozcestí kde moct vybrat mezi dvě cesta.

Ti z vás kdo cítit pouto k naše domov. Ti z vás který věřit, že Mrogroth nenechat jenom tak naše vosud promarněný a zůstat v náš domov kde žít nejlíp my jak umět. Možná Vládce smýst my, možná ne my moct jen doufat. Náš duch ale nesmět nechat zlomit nic a my muset držet za jedna lano. V brzký dny já svolat vy znova aby probrat co muset připravit.

Vy který vyslyšet volání Císařský. Vám nabízet já svoje pomoc při stěhování krám. A doufat že vy v pořádku dožít vysoká věk jak já. Já ctít rozhodnutí každej Imerskej bez vohled na to co bejt zač a proto doufat, že i ti kdo zůstat podat vám pomocná pracka při stěhování do bezpečí hrad, nebo rovnou na lodě do pryč. Pokud zvolit stěhování tak ale neváhat a mět by začít.

Na závěr by já chtít ještě říct. Životy nás šeckejch nejistý bejt. Ať už volit jak chtít. Bejt ctí mě že poznat já vy. Ať už mít medvědí síla, vlčí dravost. lišáckou vobratnost, orlí zrak, chytrý jak zajíc nebo i pracky šikovný jak krysy. Věřit já že dokud tyhle vlastnost mít tak šecko dobrý bejt. Jen nikdá nestát se jezevec co zavřít se v díra a bručet.

Mrogroth s vy!
Herndall Inet.
ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist