Aktuální dění Odkazy Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss města

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

vše - Císařství - Andor - Thyris - Havant - Lewan - Ileren - Imer - Tarkas - Margaard

28.07.21, 13:22 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Nebezpečí mezi my
Hum,

Poslední dny vokázat nám, že velký města si moc neumět poradit s bezpečí svejch vobyvatel. V tenhle čas kdy my nechápat kdo bejt náš pravej Vládce my upínat každej k vidina něco co zdát jako cesta ven. Zabíjet, ukrádat lidi a věci, nevydělat nikdá dost žlutejch nikomu na to aby uniknout osud kterej pro my budoucnost nachystat. Vy který chtít uniknout z tahle zem. Tak mět by vyhledat Gardisty, který by mět zajistit zdrhnutí lidu. Vy který ale chtít přežít, vyhledat třeba já, nebo nabídnout svoje služba některýmu z Herndall. Pro ty ale kdo rozhodnutý jako my Imerský zůstat v naše domovina, vy moct vyhledat já a my probrat Vaše budoucnost v následující svět.

V souvislost s tyhle dění dávat taky navědomí, že kdo přijít do Imeráka a chovat jakkoli divně tak strážný a vobčani Imeráka mít právo postarat se vo dotyčnýho nakládačkou, případně zavřít do basa na pár dny dokud nevysvětlit svoje chování.

V neposlední řada by chtít vzdát ménem Imera čest těm který přispět k rozvoj naší vosada a vystavět stáje který snad v budoucnu sloužit pro šlechtění nejsilnější kobylák všech říší.
07.12.20, 14:25 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Budoucnost Imeru
Hum lid Imeru,

Před naše budoucnost v naše domovina stát velká votázka. S příchod Vládce přijít nová doba do náš země, doba kdy muset rozhodnout jak naložit se zbytek život. Nebejt jistý co čekat my za zkoušky, ale bejt jistý že stát na rozcestí kde moct vybrat mezi dvě cesta.

Ti z vás kdo cítit pouto k naše domov. Ti z vás který věřit, že Mrogroth nenechat jenom tak naše vosud promarněný a zůstat v náš domov kde žít nejlíp my jak umět. Možná Vládce smýst my, možná ne my moct jen doufat. Náš duch ale nesmět nechat zlomit nic a my muset držet za jedna lano. V brzký dny já svolat vy znova aby probrat co muset připravit.

Vy který vyslyšet volání Císařský. Vám nabízet já svoje pomoc při stěhování krám. A doufat že vy v pořádku dožít vysoká věk jak já. Já ctít rozhodnutí každej Imerskej bez vohled na to co bejt zač a proto doufat, že i ti kdo zůstat podat vám pomocná pracka při stěhování do bezpečí hrad, nebo rovnou na lodě do pryč. Pokud zvolit stěhování tak ale neváhat a mět by začít.

Na závěr by já chtít ještě říct. Životy nás šeckejch nejistý bejt. Ať už volit jak chtít. Bejt ctí mě že poznat já vy. Ať už mít medvědí síla, vlčí dravost. lišáckou vobratnost, orlí zrak, chytrý jak zajíc nebo i pracky šikovný jak krysy. Věřit já že dokud tyhle vlastnost mít tak šecko dobrý bejt. Jen nikdá nestát se jezevec co zavřít se v díra a bručet.

Mrogroth s vy!
Herndall Inet.
25.11.20, 20:38 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Příprava na boják
Andarijský,

Blížit den kdy my šici muset zapojit svoje pracka k vobrana naše Císařství, kmeny, rodiny nebo i jenom svoje život. A taková den by moct bejt poslední pro hodně z my. Taky by bejt vostuda aby dny před ta poslední bejt s prázdnej žaludek a měkký játra.

A proto 27.11. ve 20:30 V Dlouhá síň Imera uspořádat my velká žranice a pitka kde šici bez rozdíl bejt zvaný. Přijít a prožít to tak jako by bejt to poslední den!

A vy barbaráci ze šecky kout. Nebejt teď chvíle na to hrát si na to kdo z jaká kmen nebo město. V tyhle možná poslendí dny, my moct ukázat co vopravdu kolovat v naše krev! Proto já žádat vy aby přijít už ve 20tá hodina k socha Mrogroth u hospoda v Imer. Kde my vzdát mu vobětina a ukázat my že hodný bejt jeho požehnání k nadcházející boják. My bejt barbaráci, my bejt pravá hradba Císařství!!!

Taky by já upozornit aby vostatní rasa nechat my v klid na ten vobřad. Kdo chtít nějako naršit to tak jít hezky rychle do lágru a bejt puštěnej až před začátek bitka!

Imerská Herndall Inet
19.04.20, 22:51 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Voslava
Na voslava úspěšná vobrana Imerák a to hnedkonc dvakrát během poslední dny, já dávat na vědomí, že ve středa 22.4. vod 20hodin začínat velká chlastačka na počest šeckým vobránci v Dlouhá síň.

Na počest řemeslnická pálenka, kterou pro my voni navařit my vyvalit několik sud s jejich kořala který vám vypálit chlupy z nos.

Dál na počest Andoráckýho Herndalla Klase náš výčepák Jarloch připravit několik bečka pořádnejch pívák z úrody chmele co vyplodit pole který Klas nám zapučit.

Šici bejt zvaný tak přijít a zvednou nálada před další bitváky!

Hum,
Herndall Imera Inet
01.04.20, 13:04 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Suroviny pro Imer
Hum Andarijský,

Já by za Imer dát na vědomí, že vosadníci pátrat po nějaký ty surovina. Hledat my pro naše potřeba takový normální věc a to: Srdce toho polochcípák nosferatu a taková divná kytka co hradní alchemák jí říkat Střepináč vostantej. Vodměna pro nálezce bejt zaručená.

Dál my ve vosada snažit získat nějakej ten krámy na rozšíření. Takže uvítat nějakej ten šutr, hlína a nějaký to dřevo (tím nemyslet nějakej neschopnej učeň). Buď to moct vy dát nám jako dar do bedna co brzo já připravit k portál, nebo moct my vodkoupit. Pro vodkup hledat já Inet nebo rekhli Krull co bejvat v kovárna nebo rekhli Jarloch co bejvat nejčastějc u nebo pod stůl v hospoda.

Za vosada Imer,
Herndall Inet
25.11.19, 22:00 Imer odkaz přidal(a) Správkyně Inet
obrazek
Oslavy otevření bran Imeru
Vobčani Andarijáka,

Jako nová Herndall Imera já mít to potěšení Vás pozvat na velkolepá hostina ve Dlouhá síň, která bejt na voslava návratu barbaráků do jejich domovina.
Všici z celá zem bejt srdečně zvaný a během voslav my připravit i další zábava, do který se moct každej zapojit vo nějaký ceny.

Konat se to v neděle 1.12. vod vosmá hodina večír.

Hum! Herndall Inet vlastní prackou.
24.10.11, 17:22 Imer odkaz přidal(a) Herndall Sigfried
obrazek
Pot a krev
Já Sztampo, baruk kmene Drungor, hledat silná barbar do svých řad. Příliš málo zbýt barbar po poslední boj o Imer, proto já sjednocovat slabá nitky v silná provaz. Mnoho slunce zapadnout, mnoho potu vypotit, mnoho krve prolít, než ty se dostat do tlupa Drungor, ale síla v srdci být! To já v tobě hledat! Najít já na západ od magický šutr v Ileren.
23.10.11, 13:30 Imer odkaz přidal(a) Herndall Sigfried
obrazek
Přerod
Hustým lesem se nesou zvuky odlamujícího se kamene, zvuky praskání dřeva, skřeky umírajícího zvířete...
Na mýtině poskakovala podivná skupina dvounohých medvědů, již při druhém pohledu bylo jasné, že poskakování má jistý rytmus, že medvědi nejsou jen tupé kopy svalů a chlupů. Sálající oheň zvárazňoval
kontury všech přítomných.
Ten velký, s rohama na hlavě a velkou hřívou zvedl tlapy. Zbytek, jakoby povelem, utichl.
"Bylo dost živoření ve stínu těch zrádců! Je čas převzít otěže, ať je na nás náš stvořitel hrdý!"
Sklonil se k mrtvole ležící u nohou a namočil do její krve pazoury.
"Jako krev, která živila mrtvé zvíře, bude i nám odvaha kolovat v žilách!"
Zvedl se a každému namaloval na obličej krvavý symbol.
Poté pomalu přistoupil k velkému kameni opodál a začal vybarvovat nově vytesaný nápis. Šlehající oheň vybaroval písmo do oranžova.
Na kameni stálo - DRUNGOR...

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2021 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist