Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

04.05.18, 10:24 odkaz přidal(a) Jednooky
obrazek
Vojenské cvičení
Tento víkend, 5. až 6. května bude probíhat vojenské cvičení Andorské a Hradní stráže v térénu, pro případ napadení Andorského území. Dbejte proto prosím zvýšené opatrnosti při pohybu v okolí Sigmarova valu, Jižní hlídky, Jižního průsmyku a Andorského dolu.
16.09.15, 17:51 odkaz přidal(a) Arella
obrazek
Herold města Andor
Vážení občané města Andor,
stále je otevřeno přijímací řízení na místo herolda.

Své přihlášky vhazujte do poštovní schránky u sídla starosty města či je osobně předejte hradní stráži Sortimu, který je řádně odevzdá.

Vlastní rukou sepsal
kapitán Brenidon, správce města Andor
07.01.13, 19:19 odkaz přidal(a) Tereas
obrazek
Poslední výzva
Tímto vyzývám zbytky armády pouštního lidu, které se zatím neshromáždili na území Andorského hradu, ať tak učiní do konce týdne. Pokud tak neučiní, budou považováni za okupační vojska a bude s nimi zacházeno jako s nepřáteli Andarie, což se jim rozhodně nebude líbit.

RCG Zaldur
27.06.12, 13:24 odkaz přidal(a) Ainar
obrazek
Tash Akara
Nechť je známo všemu lidu Andarijskému,

Je mojí radostnou povinností oznámit, že Tash Akara dostál svému slovu a úspěšně dokončil stavbu portálu. Nyní, je konečně možná vzájemná spolupráce mezi našimi světy. Jistě budeme mít co nabídnout, stejně jako naši noví přátelé a vzájemný obchod jen pokvete. Tash Akara se velice obává o bezpečnost portálu a jeho lidu, proto jsem svolila aby celou oblast střežily jeho vojáci. Respektujte jejich pokyny a nesnažte se proniknout do tábora. Mějte na paměti, že jsou v naší zemi cizinci a tak mohou reagovat příliš impulsivně, neboť musí být dnem i nocí ostražití. Byla bych velice nerada, kdyby bylo naše křehké spojenectví, ohroženo horkokrevností místních hodnostářů.

Z vůle Císařovny Kilias, sepsal císařský alchymista Celsius
07.05.12, 21:29 odkaz přidal(a) Ainar
obrazek
Audience
Nechť je známo všemu lidu Andarijskému,

Z vůle jejího veličenstva Císařovny Kilias, je dnešním dnem vyhlášena volba nových rytířů císařské gardy. Každé z měst má právě týden, aby zvolilo nejvýše dva své zástupce. Z nich budou vybráni ti nejlepší, kterým bude umožněno vstoupit do služeb jejího veličenstva. Stanou se novou osobní gardou jejího veličenstva se všemi povinnostmi i právy tomu náležícími. Město, jehož zástupci nebudou shledáni vyhovujícími, zůstane bez možnosti navrhnout nové zástupce až do příští volby. Volba proběhne patnáctého dne tohoto měsíce s úderem sedmé hodiny večerní a pasování nových rytířů bude veřejně přístupné.

Při této příležitosti bude její veličenstvo Císařovna Kilias, udělovat audience soukromé i veřejné. Taktéž odpoví na několik dotazů, doručených hradní poštou. Vyzývám tedy všechny, kteří chtějí předstoupit před císařovnu, aby dne 15.5 dorazili na císařský hrad. Zejména, je žádána přítomnost zástupců Andorské městské správy.

Z vůle Císařovny Kilias, sepsal císařský alchymista Celsius
28.11.11, 12:16 odkaz přidal(a) Erreth
obrazek
Prohlášení ohledně války
Vzhledem k válečnému stavu mezi kmen Kulgur, jenž sídlí na našem tedy Husitském území, a kmen Drungor prohlašuji, že se členové Husitského hnutí nebudou nikterak zapojovat do konfliktu mezi oběma kmeny. Musím ovšem připomenout stále trvající zákaz vstupu kmene Drungor na Husitském území. Pokud bude jakýkoliv člen kmene Drungor spatřen na Husitském území bude proti němu zakročeno.

Necros, pobočník hejtmana, správce Husitského území
22.06.11, 22:09 odkaz přidal(a) Menhit
obrazek
Nový starosta Andoru
Vážení občané města Andoru,
je mi ctí a potěšením oznámit vám jméno nového starosty. V hlasování právě skončeném zvítězil se ziskem 46 hlasů pan Numaron, který tímto získává na 3 měsíce funkci starosty. Nechť je mu štěstí nakloněno!
Pan Jaako Tatarka byl zdatným soupeřem a získal 35 hlasů.

Jariw, císařský úředník
19.06.11, 20:35 odkaz přidal(a) Menhit
obrazek
Správa Havantu
Vážení občané císařství a především občané havantští,

před měsícem naše milovaná císařovna vyhlásila konkurz na správce Havantu a je mým potěšením dnes vyhlásit vítěze tohoto konkurzu. Rozhodování bylo velice těžké, neb v každé kandidatuře byly některé nápady skvělé a jiné méně povedené. Císařovna shledává jako nejlepší koncept slečny Jorini Laerion, která tímto získává post správce Havantu a šanci provést všechny změny, které navrhuje.

Nechť se jí v nové pozici daří a pozvedne Havant na místo, které si zaslouží.

Jariw, císařský úředník

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - archív -

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist