Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

23.07.09, 13:36 odkaz přidal(a) Johny
obrazek
Včerejší audience
Jariw otevřel hradní kroniku, namočil brk do inkoustu a na nový list objemné knihy počal zanášet drobným písmem události z předchozího večera:

Dvaadvacátého dne tohoto měsíce, konalo se za účasti naší císařovny Kilias, generála Nathaniela, pana Nexuse a paní Stonny mMal Rell jednání v trůnním sále. Císařovna a generál si vyslechli zprávu o posledním dění v Thyrisu, načež císařovna nadnesla téma nového správce tohoto, lidským bohem zatraceného města. K překvapení obou pánů nabídla tuto funkci paní Stonny, dožadujíce se splnění jakéhosi slibu. Paní Stonny tuto funkci bez váhání přijala. Celý večer však císařovna hovořila velmi tajemně. Jednání bylo skončeno v krátkém čase, po jeho skončení se císařovna i generál zdrželi v trůnním sále ve věci soukromého rozhovoru, nejspíše kvůli osvětlení císařovnina rozhodnutí. Bohužel v této věci nebyl generál příliš sdílný a tak zůstane zápis v kronice pro tuto chvíli zahalen tajemstvím.

Následoval krasopisný podpis starého úředníka, po němž skončil brk v kalamáři. Naposledy po sobě Jariw přečetl poslední zápisek, zavřel knihu a odložil ji do police mezi další, podobně obsáhlé knižní dokumenty ...

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist