Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

28.05.09, 18:25 odkaz přidal(a) Dorothea
obrazek
Události v hadím světě
*Hadí mág seděl opřeny o strom, již bez své magické hole. Opodál levitovala kniha a pero, které chvatně zapisovalo vše, co se za poslední dny událo*.

Začalo to celé tím, jak se vrátil do světa Andarijského a vyčkával na slíbenou armádu, která měla po jeho boku pomoci ochránit hadí město před vzbouřenci. Ve smluvený čas se však nikdo neukázal, přestože to slíbili. Začínal být zoufalý, jelikož město již bylo pod útokem a některé části již v rukou vzbouřenců. Byl rád, že se svými učenci ubránil laboratoř a přesunul do ní východ z portálu, aby spojenci nepadli do pasti obsazeného náměstí. Ti však přišli pozdě, příliš pozdě na to, aby svůj slib mohli splnit s takovými ambicemi, se kterými vznikl.
Když se společně se spojenci setkal, bylo již příliš pozdě, přesto se pustiil do již zbytečného boje, věděl co bude následovat. Probojovali se městem a zabili skupinku, která se dobývala do hlavního sálu k vládci, kde jeho učedníci drželi magickou bariéru.
I když vládce zachránili, ten to neviděl, obvinil ho ze zrady a vyhnal. Byl na to připraven, přesto jej to zasáhlo mnohem více, než si chtěl připustit. Ještě jako poslední službu svému vládci jej stihl teleportovat s jeho osobní stráží pryč.
Pak už to šlo všechno z kopce, cestu domů zaterasila jedna z mnoha magických bariér, které nemohl odčarovat a tak se museli vydat zkrz smrtelnou poušť dál, do dašího neznámého světa a tam svést boj o přežití....

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist