Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

20.05.09, 16:57 odkaz přidal(a) Nessie
obrazek
Ortixovy poznámky
"To nevypadá dobssssseee, *pozoroval portál, který změnil barvu na pískovou* mussssssím sehnat ssssspojensssse.
*země u Thyrisu se začala třást a portál se rozechvěl*
"Budu sssssi musssset poradit ssssssám. Ssssssslíbil jssssssem, že tu ssustanu, dokud ssssse mi nepodasssssi ten portál opravit."

*Pozdě v noci u klidného portálu odpočíval unavený hadí mág, vedle nějž levitovala kniha a pero do ní chvatně zapisovalo jeho myšlenky a dojmy, aniž by promluvil*

Portál začal pulzovat a začaly se z něj ozývat podivné zvuky. Během několika minut přijel elf. "CO TADY DĚLÁŠ!?", opovášššil ssse na mě křiknout
Neššš jsssem mohl něco šísssssst, tak se z portálu vynořil obrovsssský šššštír. Elf nevěděl, co ssssi o mě má myssslet, ale když viděl, že sssse ssssnažím zabít vystupující nepššššátele, tak pochopil, že budu asi na jejich ssstraně. Během prvních sssoubojů sssse k nám pšššššipojili další lidšští tvoreššškové. Nepššátel nebylo tak moc, abyssssme je nesssvládli. Portál za několik minut pššššesssstal pulzovat a nic dalššího ssskrs něj neploššlo.
Sssskupinka pššššítomných chtěla vědět kdo jsssem, ale prošš jim to ššššikat? Obvzlášššť, když ssssse jeden z nich choval tak neuctivě, až ssssi zassssloužil abych na něj obrátil ssssvůj hněv. Měl vic šššštěssstí jak rozumu a nechal toho, šššškoda. Dozvěděli sssse jen to nejnutnějšššší a to proč tu ješšště jssssem. Když by byl portál stabilní a nepššššessssouval ssse přes jiné magické proudy do nespoššššet ssssvětů, jak sssse tomu ssstalo tššššeba teď, byl bych již ve sssssvé zemi. Avššššak k mé sssssmůle, jssssem poššššád tady, neussssstále v ohrožení pššššed nimi samotnými. Nemohu šššíct, co sssssi o mém nenavrácení myssssslí můj vládce. Tššeba není vššše ssstraceno.

*Pero stačilo dopsat poslední slova, když tu had letmo mávnul pařátem a kniha i s perem zmizeli*

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist