Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

01.04.09, 12:50 odkaz přidal(a) Dorothea
obrazek
V důlní šachtě pohoří Uruth
Důlní šachtou se ozývaly splašené výkřiky a po pár okamžicích z ní začali vybíhat vyděšení otroci. Hadí strážník, stojící u vchodu do šachty, chytil jednoho otroka svými pařáty pod krkem a silně sním mrštil proti skále. Otrokova tvář se zakřivila bolestí, ale než mohl cokoliv udělat, pevně jeho krk sevřely hadí pařáty. Hadí strážce jej chytl pod krkem a zlověstně syčel:
"Sssso ssse deje! Plosss ssse flakassss, masssej makat!"
Otrok, snažící se přes sevření něco říci ze sebe vykoktal:
"Ten...ten...ten.. důl....j....je....ži...živý...."

Hadí strážník s ním znova hodil o skálu, chopil se sve zbraně a za doprovodu několika dalších se nahrnuli do důlní šachty.
Asi půl hodiny se z dolů ozývalo hlasité syčení a zvuky boje....avšak nebyly to obyčejné zvuky boje, byly podivně duté, tupé, jako by samotní hadi bojovaly proti něčemu tvrdému. Po té době se z šachty vyplazilo několik strážníků, avšak o jednoho méně, než se jich zpočátku do šachty plazilo.

Do dolu poté vyrazila skupina válečníků, posléze do něj byly nahnání i ostatní otroci a zvuky těžby se znova začali ozývat.

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist