Aktuální dění Pro nováčky Hraní role Města a území Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

28.11.19, 22:09 odkaz přidal(a) Rynn
obrazek
Zakázka pro hrad
Procházela se sálem ladným krokem. Zeleným prstem přejížděla po oprýskaných místech stolů i židlí. U nich navíc začínalo být znatelné prošoupání od zadnic návštěvníků plesů a jiných společenských akcí. „U sta hromů!“ Zaklela hlasitě. Její hlas zarezonoval sálem, ale se strážícími vojáky to ani nehnulo. Byli na její láteření zvyklí. Zelená barva ve tváři se změnila na červenou ve chvíli, kdy si dopodrobna prohlédla císařovnin trůn. „Já z toho snad zesvětlám!“

Ještě ten samý den horlivě klepala na dveře císařské pracovny. „Musíme nechat vyměnit nábytek na hradě, minimálně v sále. A o vašem trůnu nemluvě, Vaše císařská výsosti!“ Durdila se slečna Owenna a založila si ruce na hruď. Kilias svolila a nechala jí v zařizování volné ruce. Dryáda neotálela a nechala ve městech vytroubit lákavou nabídku.Andarijští řemeslníci a kutilové, slyšte!

Tak jako stárneme my, stárnou i věci, které používáme. Je načase, aby hrad obměnil letitý nábytek, zejména ten, jenž je hojně používán na slavnostech! Zájemci, nechť vyrobí pro naši císařovnu nový pohodlný trůn, ze kterého bude zrak přecházet. Všichni zúčastnění pak svůj výrobek předvedou na vánočních trzích přede všemi, vyzdvihnou jeho kvality, ukáží detaily, které budou dělat trůn výjimečným. Vybraný vítěz poté dostane výhodnou nabídku na výrobu dalšího nábytku s jeho osobní značnou do prostor hradu, včetně vítězného trůnu, který své místo zaujme v hlavním sále. Druhý a třetí nejlepší také nepřijdou zkrátka a mohou se těšit na menší tesařskou zakázku.

v. r. Slečna Owenna

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist