Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

04.12.13, 23:22 odkaz přidal(a) Arella
obrazek
Vyčkání na zimu
Dvě postavy tiše stály a hleděly k východu. Imer byl na dosah, dva dny trmácení stály za to. Vysoký barbar upřeně hleděl do své země, krev se mu vařila v žilách. Po jeho domovině se procházely stovky hledačů. „Je jich dost“, pronesl Achimel s ledovým klidem a překontroloval, zda je jeho zbroj zakrytá pláštěm. Druhá postava se lehce ošinula, krutá zima, která se blížila, jí nedělala dobře.
„Podívej se támhle.“ zadrkotal Lucifus skrz zuby a ukázal před město. Několik středních hledačů poráželo zbylé stromy. Pláň před Imerem byla již téměř vykácena, několik mrtvých těl oček se válelo ve sněhu.
„Oni nezvládat naše zima. Pochcípat jako prasata, pak to snažší dobýt zpět. Donést zprávu Nakrul, já zatím hledat slabá místo pro útok.“ pronesl tiše Achimel.
„Chápu, pozastavíme útok, necháme přijít zimu.“ dodal Lucifus a pevně sevřel hůl. „Translatio Materia!“ A s lehkým puf zmizel.
Achimel jen zakroutil hlavou a zabalil se do kožichu.

Sigfried seděl ve své pracovně nad mapou Imeru. Soudek piva po jeho boku byl už téměř prázdný, když do dveří vešel Lucifus. „Huu Nakrule“.
Sigfried zvedl hlavu, "Huu to je dost, máš to?“.
Muž zakroutil hlavou. „Quarazom bude nejspíš zalezlej, ale na Imer dopadla těžká zima. Několik hledačů už umrzlo a další slábnou.“
Sigfried udeřil pěstí do stolu. „Barzull, odložíme útok a připravíme se na útok v zimě a mrazu.“ Rukou smetl mapu ze stolu a nahradil ji svitek.

„Barbarům a našim spojencům! Útok na Imer se odkládá. Vyčkáme na mráz, který pomůže v útoku. Kdy, opět oznámíme.“

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist