Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

03.02.13, 14:17 odkaz přidal(a) Tereas
obrazek
Nedávné události
Vážení obyvatelé města Andor,

v minulém měsíci proběhlo několik změn týkajících se hodnostářů našeho města. Pan Jaako Tatarka složil funkci soudce a byl nahrazen panem Damodarem. Dále bych chtěla uvést novou heroldku našeho města - slečnu Waer'honglath.
Oběma přeji mnoho štěstí a trpělivosti při plnění jejich povinností.


Ráda bych připomněla zákaz nošení zbraní a helem za hradbami města a zákaz dlouhodobě uvazovat koně u andorského portálu. Nerada bych je nechávala odvést, tak na to, prosím, dbejte.
Upozorňuji, že vyhláška zakazující nošení kostěných zbrojí na území Andoru stále platí!


Pouštní lid v okolí města (především na místě bývalé tržnice a druhého dolu) stále neopustil své pozice ani po opakovaných výzvách. Někteří z nich se dokonce chovají velmi agresivně a útočí na každého, kdo se přiblíží. Považujme je tedy za nepřátele města, se kterými tak bude jednáno.


Na závěr oznamuji, že úřední hodiny, kdy mě můžete zastihnout, budou ve středu od 17. do 18. hodiny večerní v sídle rodiny Dayer (velký dům přímo nad portálem a andorskou bankou). Samozřejmě jsem dostupná i mimo tuto dobu, takže pokud si mě někde odchytnete, ráda se vám budu věnovat. Spíš než na úřadu starosty ale u mě doma.


Za město Andor, starostka Fortuna Dayer

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist