Aktuální dění Pro nováčky

Postavy 

Magie 

Herní mechanismy 

Výroba, předměty 

Hraní role Města a území

Neobyvatelná města 

Informace
rss trubači

Co je nového?

Tady se objevují novinky související přímo se samotnou hrou. Najdete zde nové královské zprávy a vyhlášky, informace o probíhajících questech, informace o turnajích a zápisy do Andarijské kroniky.
Víte, jak odkazovat na novinky?

vše - quest - turnaj - zpráva - vyhláška - kronika - města - vyhledávač δ

30.01.13, 10:28 odkaz přidal(a) Ainar
obrazek
Boj o pevnost
Je to už nějaký ten pátek, co se uskutečnila první bitva o pevnost. Pro některé zajímavé rozptýlení a pro jiné ztráta času. Ať tak nebo tak, hradby pevnosti zejí prázdnotou a nepřátelé jsou v nedohlednu. A podle mého, by byla škoda nedat Boji o pevnost další šanci. Proto nabízím všem, kteří si chtějí vyzkoušet něco "jiného", ať přijdou zjistit jestli je Boj o pevnost krokem kupředu nebo krokem vedle.

Kdy? V neděli 3.2.2013 v 18:00. Samotný začátek boje je plánován na 18:30 a bude trvat přesně 90 minut.

Kde? Hledejte kopie Knihy války, poblíž hlavních městských portálů.

Co s sebou? Nic. Procházet vstupním portálem půjde libovolně, ale hlouběji do děje knihy může vstoupit pouze duch ne tělo. Opustit bojiště lze opět pouze jako duch.

Nějaké novinky? Je toho spousta, co se od posledně změnilo. Celá oblast je nastavená jako cvičiště, takže nemusíte mít strach o svoji reputaci. Změnil se systém získání startovní i rozšířené výbavy. Velice důležitou roli hrají Hraničáři a Řemeslníci, žádná armáda se totiž neobejde bez dobrého zázemí. Přibyly nové možnosti v útoku i obraně pevnosti. A mnoho dalšího...

Na co se připravit? Stejně jako minule, je možné že objevíte věci, na které jsme nemysleli. Buďte soudní a nesnažte se zneužít chyby, jako možnost jak naštvat ostatní. Pravidla boje budou upřesněna na místě.


Ainar

ostatní

Valid CSS Valid HTML 4.01 Transitional 

© Copyright 2002-2020 by logo Všechna práva vyhrazena

TOPlist